Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Miranda Dickinson

2 replies to this topic

Guest_DarkSide_*

Guest_DarkSide_*
  • Guests
  • thanks

Miranda Dickinson - Dobrodošao u moj svet

DOBRO-DOSAO-U-MOJ-SVET-00000380131.jpg

Harijet Langton radi u turističkoj agenciji i čitav život sanja o tome da proputuje svet. Međutim, njene planove sudbina uvek nekako uspe da poremeti, a Harijet je svakim korakom sve dalja od putovanja iz snova – putovanja u Veneciju. Sve će se ovo promeniti kada se u njenom životu pojavi Aleks, koja će uspeti da ubedi Harijet da zajedno sa njom krene u potragu za ljubavlju. Međutim, sa željom da joj pomogne, Harijet će uskoro otkriti da se polako udaljava od svih ljudi u svom životu. Hoće li, u očajničkom pokušaju da stari život ostavi za sobom, Harijet napraviti najveću grešku u životu, ili će se njeni snovi konačno ostvariti?

(pdf+epub+mobi)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 147 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 168761 thanks

Miranda Dickinson - Kad ljubav pozove

1zwjgjl.jpg

Elsi Mejnard nije ni slutila da će sve početi iz početka...
Međutim, osamnaest meseci posle najvećeg izazova u svom životu, ona radi upravo to – zato što je obećala osobi koja je najviše verovala u nju.
Rešena da zakorači u nesigurnu budućnost, Elsi upoznaje lepog Olivera Hogarta koji naizgled namerava da osvoji njeno srce, i sasvim slučajno osniva hor.
Onda je dobrodušni zahtev odvodi u Pariz – i do poslednje stavke Spiska koju se nije usuđivala da ispuni. Može li Elsi da sledi svoje srce i ostavi prošlost iza sebe?

Dirljiva, inspirativna i topla priča autorke knjige Dobro došao u moj svet.

Ova knjiga držala me je prikovanu sve do kraja – obožavam je!
Klouzer

Grešno zadovoljstvo.
Gracija

Zvončica&Anna

PDF,epub,azw3

Hidden Content

Thanked by 146 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 168761 thanks

Miranda Dickinson - A pogledaj me sad

post.jpg

Nell Sullivan bila je poznata kao djevojka koja ima jasan cilj u životu i koja uredno ostvaruje svoje „petogodišnje planove“. No, kad u jednom danu ostane bez posla i dečka, Nell odluči da je dosta planiranja – shvati da oni koji ne riskiraju ne mogu ni profitirati.

Cijelu svoju otpremninu Nell odluči spiskati na putovanje života – u grad u kojem je sve moguće, San Francisco. Tamo upoznaje grupu živopisnih likova uključujući intrigantnog, zanosnog Maxa Rossija. Ubrzo, Nell taj grad počinje osjećati kao svoj drugi dom, a i nakon nekog će vremena shvatiti čime se želi baviti u životu.

No, kad dođe vrijeme da se vrati u London, hoće li nova i smjelija Nell ostati iza nje? Ili će se i ona, ipak, vratiti u London. Može li čarolija San Francisca djelovati i tisućama kilometara dalje? Topao i romantičan, roman A pogledaj me sad nasmijat će vas, rasplakati i razdragati, a za Nell i njezine podvige navijat ćete do samoga kraja. Duhovit i pun neočekivanih obrata ovaj će vas roman oduševiti baš kao i brojne čitatelje širom svijeta koje je dosad očarao.

sken i obrada Mmelita  :clapping: :drink:

PDF,epub,azw3

Hidden Content

Thanked by 167 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users