Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Za sve koji postavljaju filmove za download

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,648 posts
  • 126570 thanks
  • Locationscrls

Iako ovo sto cu napisati vec postoji u pravilima duze vreme, vidim da mnogi ne citaju, pa da napisem i ovde.

Ako postavljate linkove za download nekog filma, obratite paznju na sledece:

- Postovi koji sadrze samo affiliate linkove (tipa uploaded, rapidgator i sl) ce biti uklonjeni cim neko iz moderacije vidi. Naravno, svi hosteri su dozvoljeni, ali pored gorenavedenih se clanovima mora ponuditi nesto sto omogucava besplatan download pristojnom brzinom, tipa uptobox, firedrive, netload i slicno.... Postaviti samo link (uploaded recimo) koji free korisnicima dozvoljava 30 kb / s je zajebancija korisnika ako mene pitate. Balkandownload postoji zbog clanova, ne zbog nekoga ko misli da moze da zaradjuje od uploada. Ako to zelite, ovo nije mesto za vas. Hvala na razumevanju.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 7 Members:
benebene , crnamaca59 , grbo75 , ibenkov1 , Selse , kosingas , Disco Ninja

gale50950

gale50950

Advanced Member

• Uploader
  • PipPipPip
  • 863 posts
  • 1611 thanks

Iako ovo sto cu napisati vec postoji u pravilima duze vreme, vidim da mnogi ne citaju, pa da napisem i ovde.

Ako postavljate linkove za download nekog filma, obratite paznju na sledece:

- Postovi koji sadrze samo affiliate linkove (tipa uploaded, rapidgator i sl) ce biti uklonjeni cim neko iz moderacije vidi. Naravno, svi hosteri su dozvoljeni, ali pored gorenavedenih se clanovima mora ponuditi nesto sto omogucava besplatan download pristojnom brzinom, tipa uptobox, firedrive, netload i slicno.... Postaviti samo link (uploaded recimo) koji free korisnicima dozvoljava 30 kb / s je zajebancija korisnika ako mene pitate. Balkandownload postoji zbog clanova, ne zbog nekoga ko misli da moze da zaradjuje od uploada. Ako to zelite, ovo nije mesto za vas. Hvala na razumevanju.

BRAVO, ovako nesto afirmativno, progresivno, socijalno, i ljudsko, nisam sreo nigde,nije da nema ali ovakav explicite stav.......

svaka cast !!!!!

(neznam moze li ovde replika, ako ne  sorry , brisanje.)

pozzz.

Edited by gale50950, 14 May 2014 - 11:43.

LEMONZOO

LEMONZOO

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 739 posts
  • 3078 thanks
  • LocationGavran Mahala

Što se mene tiče, slobodno zabranite sve sajtove koji imaju manju brzinu od 200 kbs za freelancere. Ima nekih stranica sa takvim pravilima i to je super. Mislim da bi sajt samo profitirao time.

Thanked by 1 Member:
kosingas

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10432 thanks

@@LEMONZOO

Sajtovi tog tipa nisu zabranjeni naravno medjutim strogo je zabranjeno postavljanje samo na njih jer asocira na klasican izvor zarade za clanove koji rade upload samo na te sajtove

Vise o tome

Please Login or Register to see this Hidden Content

S druge strane vecina uploadere koristi izmedju ostalih i sajtove tog tipa ( kao i ja ) a razlog je vise nego jednostavan . Svaki ko je ikad radio bilo kakav upload zna da to nije uopste jeftin sport , potreban je zakup servera , pristup novim izdanjima ........

S druge strane ja licno bas zbog toga i vrsim upload na 7 hostera s kojih linkovi mogu kombinovati od kojih 4 daju sasvim pristojne brzine za korisnike bez premium racuna a ipak veliki broj downloada imam sa takozvanih premium only sajtova tipa uploaded jer velikoj vecini ljudi trosak od 10 evra mesecno za premium pristup nije mnogo .

gale50950

gale50950

Advanced Member

• Uploader
  • PipPipPip
  • 863 posts
  • 1611 thanks

@@LEMONZOO

Sajtovi tog tipa nisu zabranjeni naravno medjutim strogo je zabranjeno postavljanje samo na njih jer asocira na klasican izvor zarade za clanove koji rade upload samo na te sajtove

Vise o tome

Please Login or Register to see this Hidden Content

S druge strane vecina uploadere koristi izmedju ostalih i sajtove tog tipa ( kao i ja ) a razlog je vise nego jednostavan . Svaki ko je ikad radio bilo kakav upload zna da to nije uopste jeftin sport , potreban je zakup servera , pristup novim izdanjima ........

S druge strane ja licno bas zbog toga i vrsim upload na 7 hostera s kojih linkovi mogu kombinovati od kojih 4 daju sasvim pristojne brzine za korisnike bez premium racuna a ipak veliki broj downloada imam sa takozvanih premium only sajtova tipa uploaded jer velikoj vecini ljudi trosak od 10 evra mesecno za premium pristup nije mnogo .

To je to.

Edited by gale50950, 03 June 2014 - 22:25.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,648 posts
  • 126570 thanks
  • Locationscrls

UPDATE:

Svi uploaderi koji otvore novu temu za film i umesto linkova za download napisu tipa: "Linkovi ce biti postavljeni veceras, sutra ili ko zna kad", bice banovani sa velikim zadovoljstvom. Kad imas linkove tad otvaraj temu.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 6 Members:
dakle , Uploader , Nyks , Selse , Buddha , Disco Ninja

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users