Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

J. K. Rowling - Prijevremeni izbori / Upražnjeno Mesto

Rouling Rowling

1 reply to this topic

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,200 posts
  • 347755 thanks
  • Locationnisam ja odavde

J.K.Rowling - Prijevremeni izbori

mb725xicb25htcnwp9.jpg

Kad Barry Fairbrother umre u ranim četrdesetim godinama života, gradić Pagford ostaje u šoku.

Pagford je, naizgled, oličenje engleske idile, s trgom popločanim kamenom i drevnom opatijom, ali iza tog lijepog pročelja skriva se gradić u ratu.
Bogataši u ratu sa siromasima, tinejdžeri u ratu sa svojim roditeljima, žene u ratu s muževima, nastavnici u ratu s učenicima... Pagford nije onakav kakvim se na prvi pogled čini.
A prazno mjesto u općinskom vijeću koje ostaje nakon Barryjeve smrti ubrzo postaje katalizator za najveći rat koji je gradić dotad vidio. Tko će pobijediti u izborima prepunim strasti, dvoličnosti i neočekivanih otkrića?

Veliki roman o malom gradu, Prijevremeni izbori, prvi je roman za odrasle spisateljice J.K. Rowling. Djelo pripovjedačice bez premca.

Izvor: sa neta
Ubačena strana koja fali, također naslovi poglavlja i ispravljeni krivo lomljeni paragrafi.   

pdf, epub i mobi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 198 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70050 thanks
  • LocationOut there

delfi_upraznjeno_mesto_dzoan_rouling.jpg

Prvi roman za odrasle autorke serijala knjiga o Hariju Poteru.

Radnja romana se odvija u izmišljenom selu Pagford u Engleskoj, a roman se bavi politikom, narkomanijom, prostitucijom, samohranim roditeljima. Knjiga je delom inspirisana autorkinom mladošću koju je provodila u selima sličnim Pagfordu.

hvala na obradi nepravdi a194.gif

epub/azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 143 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: Rouling, Rowling

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users