Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

James Patterson

37 replies to this topic

hazard

hazard

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 334 posts
  • 10039 thanks

James Patterson i Andrew Gross - Spasilac [pdf format]

i81ehvenaf9rl52q8dp8.jpg

Radeći kao spasilac u luksuznom ljetovalištu Floride, Ned Kely sreće ženu svojih snova. Izgleda idealno u svakom pogledu, osim što je navikla na kavijar i manolo cipele, a on na hamburgere i japanke. Pa, kada mu brat od strica ponudi dau čestvuje u krađi, Ned ne može odbiti. Rizik je veliki, a nagrada još veća - pet miliona dolara. Ali, pljač kaprolazi s fatalnim posljedicama. Prisiljen da bježi iz grada i od žene u koju se zaljubio, Ned zna da mu sada samo daljina i tajnost mogu spasiti život. Ali, tko ga progoni? FBI ili netko tko je sabotirao pljačku? Ili je sve to nekako povezano s novom ljubavlju i najstarijim neprijateljima?

download:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 261 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 23,070 posts
  • 928301 thanks
  • Locationscrls

James Paterson - Suzanin dnevnik za Nikolasa

suzanin_dnevnik_za_nikolasa-dzejms_pater

Za one koji su nekada voleli, izgubili ljubav i ponovo zavoleli...

DOC + PDF - SR

DOC - nepoznat
PDF - Tobacco Road

Download

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 261 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 23,070 posts
  • 928301 thanks
  • Locationscrls

James Patterson - Kuca na plazi

v0tpp8zusg1yub9bi77.jpg

Triler o seksu, novcu, moci i osveti.

PDF - SR

Download

Hidden Content

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 269 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 23,070 posts
  • 928301 thanks
  • Locationscrls

James Patterson - Dok vetar duva

n36647.jpg

Jedanaestogodišnja devojčica očajnički pokušava da pobegne iz tajne laboratorije za genetska istraživanja u Koloradu! Freni i Kit, agenti FBI-ja koji sprovode ličnu istragu, sprijateljiće se sa uplašenom devojčicom...

282 str. A5 formata; Jezik: srpski; pismo: latinica; pdf.

Download

Hidden Content

Thanked by 262 Members:

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 23,070 posts
  • 928301 thanks
  • Locationscrls

James Patterson - Samantina pisma Dženifer

samantina_pisma_dzenifer-dzejms_paterson

Please Login or Register to see this Hidden Content

Dragi čitaoče,

Da li vam je ikada neko pismo potpuno izmenilo život?
Meni se to jednom dogodilo. Još i sad mogu da prizovem isto ono osećanje hitnje koje me je preplavilo kad sam otvorio koverat, želju da što pre pročitam ono što u njemu piše. Dok sam čitao, činilo mi se da je čitavo moje postojanje na ivici neke promene. 
Samantina pisma Dženifer jesu roman o takvoj drami. U njemu jedna žena dobija poziv da se vrati u mesto gde je odrasla, da bi u kući u kojoj je provela najčarobnije trenutke pronašla niz pisama naslovljenih na svoje ime. U svakome je delić istine koja će naglavačke preokrenuti svet za koji je mislila da joj je dobro znan - i baciti je u vrtlog ljubavi snažnije nego što je verovala da može postojati. Ovde se prepliću dve izuzetne ljubavne priče, ispunjene nadom i bolom, i osećanjima što nikad ne presahnjuju.
Nadam se da ćete uživati čitajući ovu knjigu isto onoliko koliko sam ja uživao dok sam je pisao. Ne događa se tako često da vam neko pismo preokrene život, ali to bi trebalo svakome da se dogodi barem jednom.

Vaš,
Džejms Paterson

Komentari citalaca ove knjige:

Knjiga koja zaista budi emocije. Knjiga koja ce te naterati da "pozivis svaki dan u potpunosti, od cika zore sve dok mozes da drzis otvorene oci... Paterson je jos jednom dokazao da je majstor za svaki zanr... Kralj trilera je ovom knjigom dokazao da sa istom strascu pise i ljubavne romane.

Ovo je roman koji pokazuje koliko uspomene mogu izmeniti zivote mnogih od nas. Dzejms Paterson na veoma interesantan nacin vraca secanja glavne junakinje i na taj nacin svojim citaocima daruje ljubavnu pricu ispunjenu srecom,tugom,usponima i padovima. Ljubav je uglavnom trnovita,nekad srecna,a veoma cesto ispunjena bolom,ali treba znati i to da LJUBAV NIKAD NE UMIRE!!!

Najbolja knjiga koju sam ikad pročitala. Svaka reč je na svom mestu i ima efekta kakav treba da ima. Predivna priča o ljubavi isprepletena sa 2 ljubavne priče koja se srećno završava. Knjiga se čita u jednom dahu. Evo jedne rečenice iz knjige: "Ziveti zivot liči na stavljanje plaže u teglu. Nije cilj da se sve u nju smesti. Najpre stavljamo veliko, lepo kamenje, to su najvažnije osobe i iskustva, a onda popunjavamo prostor manjim stvarima. Inače nam možda ne bi ostalo mesta za ono najbolje."

Obrada: Peacewho

Format : PDF + DOC, mobi, epub

Jezik: SRPSKI

Download

Hidden Content

Thanked by 294 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,647 posts
  • 305824 thanks
  • Locationnisam ja odavde

James Patterson i Andrew Gross - Spasilac

epub, azw3 i pdf

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 366 Members:

ikamisic

ikamisic

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • 20177 thanks

James Patterson - Dok vetar duva

Ispravio sam neke greške u tekstu na koje sam naišao, ali moguće je da su i neke promakle.

MOBI, EPUB

Hidden Content

Thanked by 201 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,485 posts
  • 114698 thanks

James Patterson - Ubistvo kralja Tutankamona

ubistvo_kralja_tutankamona-dzejms_paters

Džejms Paterson, majstor neizvesnosti, ponovo otvara slučaj koji se odavno ohladio – nerešenu smrt kralja Tutankamona.
Peščane oluje i potopi taložili su se s vremenom nad tajnom kralja Tutankamona, koja je pod njima lagano narastala. Godinu za godinom, vek za vekom, Tutankamon je ležao sâm, kao da čeka dan kad će neki istraživač doći i sastrugati sve te silne slojeve zemlje i krečnjaka. I možda izneti na svetlost dana tajne o njegovom životu i preranoj smrti.

sken i obrada : Pepe le Tvor

sr/lat; pdf

Hidden Content

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 280 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,647 posts
  • 305824 thanks

Seks na brzaka

seks_na_brzaka.jpg

Ovo je priča o ljubavi, strasti i opasnim tajnama koja pažnju čitaoca ne pušta do poslednje stranice. Loren Stivel nije dama u nevolji na kakve ste možda navikli. Kad ova njujorška policajka uhvati muža kako ulazi u hotel s drugom ženom, odlučuje da zaigra njegovu igru. Ali njena osveta veoma opasno polazi po zlu i ceo njen svet se pretvara u pakao, koji iz časa u čas postaje sve strašniji. U sledu događaja koji samo sudbina može da udesi, Loren mora da krene putem koji bi mogao da upropasti sve za šta se u životu borila. Dok joj posao i brak vise o koncu, Lorenina želja za osvetom pretvara se u pogibeljnu igru, iz koje ona pokušava da izađe kao pobednik i spase ne samo muža i posao već i sopstveni život.

sken i obrada BD e-book tim

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova

Thanked by 380 Members:

kalimero

kalimero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • 16741 thanks

James Patterson i Michael Ledwidge: ®EVOLUCIJA

slika_258091.jpg

Brutalni napadi životinja u celom svetu bacaju na kolena čitave gradove. Džekson Oz, mladi biolog, užasnuto posmatra događaje koji izmiču kontroli. Kad se zadesi u Africi prilikom koordiniranog napada ogromnog čopora lavova, potpuno mu je jasno da na Zemlji uskoro neće biti mesta za ljudsku rasu. Uz pomoć ekološkinje Kloi Tusinjan, Oz podiže na noge svetske lidere kako bi spasli ljudski rod od sve perfidnijih i okrutnijih napada životinja.

Jezik: srpski, latinica
Format: epub, azw3, pdf

Hidden Content

Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega.

Thanked by 305 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,647 posts
  • 305824 thanks

Džejms Paterson i Majkl Ledvidž - U najgorem slučaju

u_najgorem_slucaju_dzejms_paterson_majkl

Sina jedne od najimućnijih njujorških porodica otimaju sa ulice i drže kao taoca. Roditelji ne mogu da ga spasu jer otmičar ne traži novac. Vodeći istražitelj na ovom slučaju je Detektiv Majkl Benet. Benetov život – uključujući ljubavni – odjednom se dodatno komplikuje. Otmičarev plan dovodi do najrazornije demonstracije do sada – koja bi mogla da sravni sa zemljom čitav grad Njujork.

sken i obrada BD E-book tim

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova

Thanked by 363 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 61246 thanks
  • LocationOut there

stani_na_crtu_dzejms_paterson_majkl_ledv

Detektiv Majkl Benet se upravo suočava sa najtežim izazovom svoje karijere. Čitava nacija je u žalosti zbog iznenadne smrti voljene prve dame, i najmoćniji ljudi celog Njujorka se okupljaju zbog njene sahrane. A onda se nezamislivo desi – milijarderi, političari, superzvezde, svi se iznenada nađu u zamci koju je osmislio jedan briljantni i nemilosrdni um.
Opasnost postaje sve gora, a Majkla zadesi strašna nesreća – nakon godina borbe sa opakom bolesti, njegova žena je podlegla. I dok Njujorkom vlada haos, on ne samo da je izgubio ljubav svog života, nego sad mora sam da odgoji desetoro dece – i spase 34 taoca!

Hvala nepravdi!

epub/azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 363 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,485 posts
  • 114698 thanks

Džejms Paterson - Okrivljene supruge

defaultos_zpsfe4d9682.jpeg

Svega nekoliko minuta pošto su izašle iz privatnog helikoptera, Abi Eliot i njene tri drugarice stižu u nepojmljivo raskošan i velelepan hotel. Odsedaju u veličanstvenom predsedničkom apartmanu s pogledom na Monte Karlo i prepuštaju se uživanju: sunčanju i kupanju na bazenu, sašimiju i sakeu, šampanjcu. Za ta četiri dana odmora žele da žive tuđim životom. U vikendu ispunjenom divljim provodom po diskotekama i kockanjem po kazinima na velike sume novca, Abi se raspamećuje od užitaka i doživljava oslobađanje o kakvom je samo mogla sanjati.

Oštro jutarnje sunce probudiće Abi na jahti opkoljenoj policijom. Nešto strašno se desilo – nešto nezamislivo, potpuno nemoguće. Abi, Vini, Serenu i Braju hapse i okrivljuju za stravičan zločin. Provod iz snova pretvara se u noćnu moru – u borbu za opstanak.
Šta se dogodilo prethodne noći?

sr/lat; epub, azw3

sken i obrada: Pepe le Tvor

Hidden Content

P.S. Ispravljeno: Dodati naslovi poglavlja :blush: 

Thanked by 354 Members:

kalimero

kalimero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • 16741 thanks

Džejms Paterson i Mark Saliven: OKRUTNE IGRE

okrutne-igre-dzejms-paterson.jpg

”Dok govorim u mobilni telefon, koji držim u levoj ruci, slušam svoj moćni glas kako mi se vraća kroz eho. Samo napred vi tamo, snajperisti SAS-a u parku, budite toliko glupi. Držim okidač u ruci. Ako me upucate, čitav toranj, veći deo stadiona i desetine hiljada ljudi odleteće u vazduh.
Ispod mene u publici nastaje haos, i izbezumljeni ljudi beže kao pacovi kad napuštaju brod koji tone. Dok ih gledam kako gaze jedni preko drugih, smejem se od silnog užitka.
– Ovo veče označava kraj modernih Olimpijskih igara – grmim. – Večeras gasimo plamen koji je goreo ukaljan korupcijom još otkad je, pre više od jednog veka, onaj izdajnik Kuberten smislio ovu sprdnju kojom se ismevaju istinske igre!”

Jezik: srpski, latinica
Format: epub, azw3

Hidden Content

Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega.

Thanked by 315 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,647 posts
  • 305824 thanks

James Patterson - Ubistvo kralja Tutankamona

Pepe    c011.gif

epub, mobi

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova

Thanked by 187 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,485 posts
  • 114698 thanks

Džejms Paterson - Maksimum Rajd-Projekat Ejndžel

maksimum_rajd_eksperiment_ejndzel-dzejms

Četrnaestogodišnja Maksimum Rajd, poznatija kao Maks, zna tačno kakav je osećaj jezditi nad svetom. Ona i članovi njenog „jata“ – Feng, Igi, Nadž, Prda i Ejndžel – jesu kao i sva druga deca, osim što imaju krila i mogu da lete. Nekima to može izgledati kao ostvarenje snova, ali njihovi životi svakog trena mogu da se pretvore u noćnu moru... kao što se i dogodi kada najmlađu od njih, Ejndžel, otmu i vrate u Školu u kojoj se na njoj i drugima vrše eksperimenti.
Maks će povesti svoje „jato“ u potragu za Ejndžel i upasti u novi košmar kada se susretnu sa istrebljivačima – polu-ljudima, polu-vukovima – koji žele da ih zbrišu s lica zemlje.
Bilo da se kriju u krošnjama Central parka ili da beže kroz podzemlje Menhetna, Maks i njena usvojena porodica neprekidno beže od progonitelja. Da bi užas bio veći, Džeb, čovek koji joj je donedavno bio poput oca, izdao ju je, postao njen najveći neprijatelj i otkrio da joj je suđeno da spase svet. Samo, može li ona to?

sr/lat; pdf

sken i obrada: Pepe le Tvor

Hidden Content

Thanked by 240 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 6,647 posts
  • 305824 thanks

Džejms Paterson i Endru Gros - Sudija i porota

9g8ihul3h05v8zbl0ns.jpg

Veliki majstor trilera Džejms Paterson ovaj put nas vodi u njujoršku sudnicu u kojoj je u jeku process veka – suđenje beskrupuloznom mafijaškom bosu Dominiku Kavelu, zvanom Električar. No, kada je u ‘kavezu’ takva zverka, onda ništa nije lako i jednostavno, i sukob dobra i zla se iz tipične američke sudnice seli na ulice Njujorka, ali i mnogih drugih gradova i mesta širom sveta. Adrenalinska akcija od koje zastaje dah!

sken i obrada:  BD book tim

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Prijava mrtvih linkova

Thanked by 327 Members:

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 32507 thanks
  • LocationBoston, MA

James Patterson/Džejms Paterson
Maksimum Rajd

Eksperiment Ejndžel
Naslov originala: Maximum Ride

Untitled_2.jpg

Četrnaestogodišnja Maksimum Rajd, poznatija kao Maks, zna tačno kakav je osećaj jezditi nad svetom. Ona i članovi njenog „jata“ – Feng, Igi, Nadž, Prda i Ejndžel – jesu kao i sva druga deca, osim što imaju krila i mogu da lete. Nekima to može izgledati kao ostvarenje snova, ali njihovi životi svakog trena mogu da se pretvore u noćnu moru... kao što se i dogodi kada najmlađu od njih, Ejndžel, otmu i vrate u Školu u kojoj se na njoj i drugima vrše eksperimenti.

Maks će povesti svoje „jato“ u potragu za Ejndžel i upasti u novi košmar kada se susretnu sa istrebljivačima – polu-ljudima, polu-vukovima – koji žele da ih zbrišu s lica zemlje.

Bilo da se kriju u krošnjama Central parka ili da beže kroz podzemlje Menhetna, Maks i njena usvojena porodica neprekidno beže od progonitelja. Da bi užas bio veći, Džeb, čovek koji joj je donedavno bio poput oca, izdao ju je, postao njen najveći neprijatelj i otkrio da joj je suđeno da spase svet. Samo, može li ona to?

Izvor: PDF by Pepe le Tvor
Jezik: Srpsko-Hrvatski
Pismo: Latinica

Formati: EPUB/MOBI

Download:

Hidden Content

Thanked by 217 Members:

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,485 posts
  • 114698 thanks

DŽejms Paterson - Dvorska luda

dvorska_luda-dzejms_paterson_v_zpsc9fe84

Vrativši se kući iz prvog krstaškog rata, Ig de Lik otkriva da mu je selo opljačkano i da su mu ženu odveli vitezovi koji su u potrazi za relikvijom vrednijom od bilo kog evropskog prestola. Samo ukoliko se preruši u dvorsku ludu moći će da se uvuče u zamak gde veruje da mu je zatočena žena...

Tekst davno skinut sa neta, sa mnogo nedostajućih delova. Dopunjeno prema engleskom originalu

obrada: Pepe le Tvor

sr/lat; pdf

Hidden Content

Thanked by 241 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 61246 thanks
  • LocationOut there

Berlin-54638.jpg

James Patterson & Mark Sullivan - Berlin

Kris Šnajder je najpopularniji agent u berlinskom Prajvetu, nemačkom sedištu najmoćnije privatne detektivske agencije na svetu. Budući da radi na najosetljivijim slučajevima, Kris brižljivo skriva svoje metode, ali kad iznenada nestane, i sam postaje najvažniji slučaj Prajveta.Prelepa i beskompromisna Mati Engel, još jedan od vrhunskih agenta Prajveta i Krisova bivša devojka, po njegovom nestanku, odmah će se pridružiti istražnom timu berlinske policije. Međutim, kada upadne u vrtlog stravičnih zločina počinjenih još pre pada Berlinskog zida, Mati će tu bolnu istragu pretvoriti u misiju i nemilosrdan lov na izopačenog ubicu pod jezivom maskom.

Scan i obrada: balkandownload ebook team.

epub/azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 331 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users