Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Shamini Flint

Sing flint

1 reply to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70214 thanks
  • LocationOut there

Inspektor-Sing-istrazuje--Krajnje-neobic

Inspektor Sing je loše raspoložen. Poslali su ga iz njegovog Singapura u Kuala Lumpur da reši ubistvo koje ga zbunjuje. Čelsi Liju, slavnoj manekenki iz Singapura, preti smrtna kazna zbog ubistva svog bivšeg muža. Ona se zaklinje da to nije uradila i on misli da nije to uradila, ali koliko god se trudio da pronikne u stvar, uvek se vraća na početnu tačku - da je Čelsin muž ustreljen iz neposredne blizine, a da je najbolji motiv da povuče obarač imala upravo Čelsi: hteo je da joj oduzme decu. Sada inspektor Sing mora dati sve od sebe da razreši zločin, čime bi možda oslobodio prelepu i nedužnu ženu i vratio decu njihovoj majci. Posloji samo jedan problem - malezijska policija odbija da igra na njegov način...

hvala za obradu Nepravdi :wub:

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 64 Members:
esad.maric , lodyssey , miloske78 , lex , iljocare , ivan gnjavic , TalijaA , Brankadj , polik , danijelataskov , ana31 , OliVera4 , fani , epiapi , tajras , Maxima , s3ptease , sandra-pavlovic , Milo103 , [email protected] , sinisa59 , kokta , Jovanka16 , JecaiVlada , visnjic ljiljana , zakizaki , fudo55 , drblaza , autonawy , testog , kartagina1954+ , AmelijaP , Zakdav01 , banesto1963 , misRosali , rajka.bogda , amikica , marjan.st , zegando , sandokan036 , Dixie , alkica , kristy90 , gordanagoga , komeci , cvrkut13 , milicaub , smajlicc , sashkitza89 , Zlobo , petami , golatica , bobyangel , goga134 , zdenkaberanic , jasminap , micimac7 , sinke73 , bruja , book22 , bilja66 , gocigoci , Zen , natasa.velim

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70214 thanks
  • LocationOut there

Inspektor-Sing-istrazuje-Najprljavija-za

Inspektor Sing se vratio, ali ovog puta službeno boravi na Baliju. Eksplodirala je bomba i Singa su poslali da pomogne u antiterorističkoj borbi. Ali postoji mali problem: on nema pojma o hapšenju terorista. Mnogo je veštiji u rešavanju ubistava!
Zato bi, kada u ruševinama pronađu leš osobe ubijene metkom pre eksplozije bombe, Sing trebalo da bude taj koji će pronaći odgovore – tim pre što mu pomaže jedna lukava australijska policajka. Ali ni jednostavna ubistva nikad nisu tako jednostavna kao što izgledaju – a ovo je imalo dalekosežne globalne posledice.

Hvala na obradi nepravdi a194.gif

epub/azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 48 Members:
esad.maric , lodyssey , iljocare , ivan gnjavic , TalijaA , Brankadj , polik , danijelataskov , OliVera4 , fani , JecaiVlada , epiapi , s3ptease , sandra-pavlovic , Milo103 , sinisa59 , zmilosavljevic , Jovanka16 , visnjic ljiljana , fudo55 , autonawy , testog , kartagina1954+ , Zakdav01 , banesto1963 , misRosali , marjan.st , Dixie , alkica , kristy90 , gordanagoga , komeci , cvrkut13 , milicaub , smajlicc , sashkitza89 , bobyangel , goga134 , zdenkaberanic , jasminap , micimac7 , sinke73 , bruja , cakarita , book22 , bilja66 , gocigoci , natasa.velim

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users