Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Mons Kallentoft - Snovi u belom

1 reply to this topic

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,552 posts
  • 124365 thanks

Mons Kalentoft - Snovi u belom

slika_253750_zps097bcbf2.jpg

U rano jutro najhladnije zime koju Švedska pamti, detektivku Malin Foš dužnost zove da izađe iz tolpog stana koji deli sa svojom kćerkom tinejdžerkom. Nago telo muškarca pronađeno je kako visi sa drveta u pustoj, ledenoj poljani van grada. Od samog početka, Malin se suočava sa mnoštvom pitanja bez odgovora: Ko je žrtva? Kako je dospela na drvo? I odakle potiču neobične rane na njenom telu? U zajednici koja deluje rešeno da sačuva svoje tajne i koja živi isključivo po sopstvenim pravilima, Malin i njen tim moraju se dati u potragu za istinom, prateći ledene tragove ubice do najtamnijih kutaka ljudskog srca.

sr/lat; pdf

sken i obrada: Pepe le Tvor

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 103 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70208 thanks
  • LocationOut there

epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 70 Members:
krycek , tajanaaa , hothead , vldtmc , jasmina80 , iljocare , Cidonia , ivan gnjavic , pedjatop , bralec , Modesti Blejz , JecaiVlada , kikicmakic , booksandme , OliVera4 , danijelataskov , ellroy , dumpling , djdobri , Ggsrki , zagrgu , PetraO , kindle2 , s3ptease , sinisa59 , HaFee , djoxxx , magde0903 , zmilosavljevic , kokta , milanmatic , hurricanez , vesnastef , Mila116 , ZoranBogojevich , apoli , Cuca011 , laki71 , remzo , anonimus83 , popot , mave , AB Normal17 , quinoa , Dixie , zarkojokicevic , sezam39 , lilit_adamov , aglam , yoyomo , milicaub , cvrkut13 , srboljub , Ariaa , Tyler Durden , smajlicc , bobyangel , goga134 , Jovana 77 , blejacina , micimac7 , kikidlak , cakarita , Нинорота , ppetricax39 , mirzetas , shmeee , Stress , crvena11 , @[email protected]

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users