Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Maša i medved

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,628 posts
  • 121996 thanks
  • Locationscrls

Maša i medved 

- Komplet 38 epizoda -

masha-i-medved-1024x572.jpg

U moru svakojakih skaradnosti koje nas napadaju s medija, sve češće i u obličju crtanog filma, u kom su heroji razni demoni, čudovišta, ubice, siledžije i sl. pojavio se sjajan ruski crtić “maša i medved” koji svojom nevinošću, poučnošću, idejom i fantastičnom animacijom ne amo zabavlja, već i vaspitava decu, ali i odrasle.

Glavna junjakinja je majušna, prelepa, ruska devojčica Maša, koja za druga odabira medveda, penzionisanog cirkuskog izvođača, koji je onako nezgrapan i veliki, s ljubavlju čuva, podučava, igra se s njom i brine za svoju drugaricu, iako je vrlo često veći davež od Denisa napasti.

Crtani film nema mnogo dijaloge, tako da ga mogu gledati ljudi iz svih zemalja sveta. Stavljam ga u sinhro crtace kako bi sto veci broj ljudi imao priliku da skine.

u1rwfazmrgvigzch19b9.jpg

Download - Kombinovani 1 GB Linkovi
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 49 Members:
The_Tank , anabanana30004 , Svarog77 , radi9ca , zoranho , ejkica , Imex29 , jessamina55 , dadmin , Jaleze , DonMilan , sever69 , KOMIŽA , buzdovan22 , cimy , smilzcat , znatizeljan , meecko80 , alien01 , drp513 , smece.rb , Jambi , Bonjaskyk1 , stefic , thebadass91 , kresoplaninar , fgoles , dulencecrtani , lilbee , KoleKojot , Sergio81 , ddex2500 , dadoa , tender , ibenkov1 , sazdav , konza , petko191960 , svetapn , kovrdzon , Lucifer666 , Error021 , dvujadinovic , by mishko , pikolin , makiboki , milan7656 , testirajme , dejanmedeni

Umrak

Umrak

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 2 thanks

Ovo je predivan crtić Nasmijat će cijelu obitelj. Topla preporuka!

claninickk

claninickk

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

extra

danijelalenka

danijelalenka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 0 thanks

Najbolji crtani. Ikad. Hvala :wub:

KurtzEmuchelo

KurtzEmuchelo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 5 thanks

ha, ha, ha!

Zanimljivo, hvala!

Thanked by 1 Member:
anabanana30004

grifon

grifon

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 1 thanks

Masa prica na ruskom u crtanom, ne mnogo, ali ima delova gde je potrebna sinhronizacija

gille13

gille13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 6 thanks

Hvala od  :heart: ! Odavno trazimo Masu i medu.

kralj

kralj

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 0 thanks

odlican crtic imali josh

lemi1972

lemi1972

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 0 thanks

Hvala puno ;-)

klinci seli i za vikend pogledali svih 38 :-)...a i mi sa njima :-)

Simtsche

Simtsche

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 posts
  • 10 thanks

Kada sam video sve ove komentare, morao sam i ja da napišem jedan. Maša i Medved su potpuno oduševili čitavu našu faimiliju, jednostavno su neodoljivi! Sjajan crtani film. Kada čujete da je iz Rusije, u početku budete malo skeptični, ali nakon prvih par minuta gledanja ne možete da odolite oduševljenju! Bolji je od većine američkih crtaća. Bravo. Za prepopruku.

balkanopithecus

balkanopithecus

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 posts
  • 18 thanks

Trenutno se brojka zaustavila na 43. epizode

Please Login or Register to see this Hidden Content

babakujela

babakujela

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 3 thanks

Zabavan crtic, krasna animacija, povremeni ruski jezik je melodiozan i čaroban, kao da mu je mjesto upravo u bajkama... Hvala na uploadu!

Simtsche

Simtsche

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 posts
  • 10 thanks

Ukupno je snimljeno 44. epizode. Na sreću, moja familija je imala priliku da pogleda sve, nadam se da će neko objaviti i preostale epizode, da se svi raduju.

DVAphoto

DVAphoto

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 62 thanks

Sve se razmišljam... Imam u kolekciji svih 44 epizode, i osim prve koja je HD, ostatak je FULL HD... Da ih dignem sve, ili samo ovaj dio koji fali?

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,420 posts
  • 10120 thanks

Sve se razmišljam... Imam u kolekciji svih 44 epizode, i osim prve koja je HD, ostatak je FULL HD... Da ih dignem sve, ili samo ovaj dio koji fali?

Ako imas solidnu brzinu uploada podigni ih sve ako ne onda samo postavi epizode koje nedostaju .

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks
  • LocationZa povrat računa kontaktiraj nadležne !

Ako imas solidnu brzinu uploada podigni ih sve ako ne onda samo postavi epizode koje nedostaju .

100% podrzavam ovaj komentar, unapred ti veliko hvala!

Za povrat računa kontaktiraj nadležne !

DVAphoto

DVAphoto

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 62 thanks

100% podrzavam ovaj komentar, unapred ti veliko hvala!

Heh, idem preko VPN-a, tako da mi brzina ponekad i padne na jako niske grane... No zadnjih sat i pol imam u aploudu između 5 i 7 i pol megabita po sekundi. A ne znam, vidjet ću koliko će to trajati...

;) ;)

Edited by DVAphoto, 09 August 2014 - 12:30.

Thanked by 1 Member:
zex1981

oginesa

oginesa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 26 posts
  • 97 thanks

Ako ne kršim neka pravila ili slično, što se nadam iskreno:

Na yotube ima kanal maša i medved i trenutno sve 44 epizode, za svaku novu epizodu ide trailer pa nakon nedelju ili dve i nova epizoda (dobiješ info ako se prijaviš). Jednostavnim copy/paste linka epizode sa yotube u java downloader se mogu i skinuti sve epizode u 720 piksela (skinuo sam klincima).

Tako da i nema neke potrebe za uploadom.

Postoji i određen broj prevoda epizoda na sajtovima sa titlovima. Mogu da okačim ove titlove što ja imam, za neke epizode je tajming u redu, za neke malo šeta jer nisam uspeo da pronađem za koju je verziju rađen (recimo 26 i 27 su dvd rip zbog titla, ostale su mislim skinute sa kanala). Konkretno, prevedeno je od prve do 32-ge epizode.

Takođe i prva epizoda je u 720 piksela rezoluciji.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,420 posts
  • 10120 thanks

@oginesa

Naravno da ne krsis pravila medjutim ovo je download sajt tako da cemo na ovaj ili onaj nacin postaviti i preostale epizode ovog crtaca .

@DVAphoto

Onda za sad ako zelis postavi epizode koje fale a kasnije cemo videti

Naravno uz postovanje pravila koji se odnose na postavljanje linkova

DVAphoto

DVAphoto

Newbie

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • 62 thanks

Ako ne kršim neka pravila ili slično, što se nadam iskreno:

Na yotube ima kanal maša i medved i trenutno sve 44 epizode, za svaku novu epizodu ide trailer pa nakon nedelju ili dve i nova epizoda (dobiješ info ako se prijaviš). Jednostavnim copy/paste linka epizode sa yotube u java downloader se mogu i skinuti sve epizode u 720 piksela (skinuo sam klincima).

Tako da i nema neke potrebe za uploadom.

Postoji i određen broj prevoda epizoda na sajtovima sa titlovima. Mogu da okačim ove titlove što ja imam, za neke epizode je tajming u redu, za neke malo šeta jer nisam uspeo da pronađem za koju je verziju rađen (recimo 26 i 27 su dvd rip zbog titla, ostale su mislim skinute sa kanala). Konkretno, prevedeno je od prve do 32-ge epizode.

Takođe i prva epizoda je u 720 piksela rezoluciji.

Ako ćemo tako, onda jako puno stvari ne bi ni trebalo biti ovdje zato što je dostupno na druge načine. Da, naravno da na Youtube postoji taj kanal. No sve, ali SVE, epizode su u FULL HD formatu, ne samo HD...

@DVAphoto

Onda za sad ako zelis postavi epizode koje fale a kasnije cemo videti

Naravno uz postovanje pravila koji se odnose na postavljanje linkova

Svakako, dobro sam pročitao pravila rada ovdje. Definitivno ću ih poštovati!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users