Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Sam Eastland

1 reply to this topic

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 165204 thanks

Sam Eastland - Oko crvenog cara  

oko-crvenog-cara.jpg

Inspektor Pekkala – poznat kao Smaragdno oko – nekoć je bio najpoznatiji detektiv u cijeloj Rusiji i miljenik samog Cara. Sada je zatvorenik čovjeka kojeg je nekoć progonio.
U Ekaterinburgu, 17. srpnja 1918. godine, boljševički vojnici hladnokrvno pogubljuju obitelj cara Nikolaja Romanova. Njihova tijela odnose i skrivaju na mjesto poznato samo sovjetskom državnom vrhu.
Deset godina poslije, nekoć najpovjerljiviji tajni agent obitelji Romanov i desna ruka samog cara, inspektor Pekkala, živi u sibirskoj šumi kao zatvorenik. U nemilosrdnim uvjetima gulaga to je jednako smrti. No iznenadna ponuda za pomilovanje dolazi mu od samog Staljina – potreban je državi posljednji put. Dobiva zadatak otkriti ubojice carske obitelji, pronaći gdje je skriveno njihovo obiteljsko blago i saznati je li carev sin još uvijek živ. Pronađe li gdje su skrivena tijela, iskupit će se. Pronađe li dijete koje je preživjelo krvavu noć, promijenit će povijest...

Radnjom smješten u paranoidnu i brutalnu zemlju kakvom je Rusija postala pod Staljinovim režimom, ovaj roman donosi nam napetu i neizvjesnu priču i upoznaje nas s novim likom – inspektorom Pekkalom – koji će morati upotrijebiti sve svoje sposobnosti ne bi li riješio slučaj i otkrio najčuvaniju tajnu svoje države.

PDF+epub+mobi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 114 Members:

Ai-jay

Ai-jay

Newbie

• Members
  • Pip
  • 35 posts
  • 3789 thanks

Sam Eastland - Crveni kovčeg

Naslov originala: The red coffin / Sam Eastland

HnOZbR4.jpg

1939. godine, suočen s pretnjom nacističke Nemačke, Staljin sve svoje nade polaže u tenk T-34 – trideset tona teško čelično čudovište, koje će oni koji ga budu koristili prozvati „Crveni kovčeg“. Ali dizajn nije još sasvim završen. Kad pukovnika Nagorskog, tajanstvenog i ekscentričnog tvorca ovog oružja, pronađu mrtvog, Staljin poziva Pekalu, istražitelja u kog ima najviše poverenja. Nekadašnji carev miljenik sada je u službi čoveka koji mu je u prošlosti bio najljući neprijatelj.

Fajlovi : Word i PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 110 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users