Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Alfred Lansing - Istrajnost

1 reply to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70137 thanks
  • LocationOut there

Alfred Lansing - Istrajnost: Šakltonovo neverovatno putovanje

delfi_istrajnost_alfred_lansing.jpg

U avgustu 1914. ser Ernest Šaklton isplovio je brodom Istrajnost u nameri da stigne do Antarktika i pređe ga od najzapadnije do najistočnije tačke. U oktobru 1915. brod se, još za pola kontinenta udaljen od cilja, našao zarobljen u ledu, koji će ga ubrzo smrviti. Trista kilometara od najbližeg kopna, Šaklton i njegovi ljudi preživljavaju punih pet meseci plutajući na ledenim santama i hraneći se psima, pingvinima i fokama. Potom će Šaklton preploviti oko 1.300 kilometara čamcem za spasavanje preko najolujnijeg okeana na svetu da bi doveo pomoć i sve do poslednjeg svog čoveka bezbedno vratio kući. Nekim čudom, fotograf Frenk Harli uspeo je da kroz sva ova stradanja pronese neoštećene negative, i te ilustracije su priložene uz ovu nadahnutu knjigu o velikoj bici da se preživi uprkos svim izgledima.

scan i obrada Kalimero i ja.

pdf, epub & azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 98 Members:

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,095 posts
  • 180833 thanks
  • Locationbalkandownload

Epub bez hifenacije:

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

sredila [email protected]

Thanked by 71 Members:
mjanic024 , rus975 , autonawy , polik , jdadi , vladislavrac , ivan gnjavic , letica , djoxxx , s3ptease , stari67 , danijelataskov , tanja.del , shoneriana , JecaiVlada , tymoty , mikimir , starisloven , kosingas , komeci , hurricanez , lex , mtkiki , kristy90 , tajanax , andrejmihajlovic , Chomee , banesto1963 , fellix , sandra-pavlovic , kartagina1954+ , Jacitac , radesimke , AleksandarCrni1982 , domobranjambrek , bobinator , tihomirpopasanovic , [email protected] , Dixie , normal , lilit_adamov , papaja13 , mahnmut , Koati , bobyangel , skahrovic , marinailic , marjan.st , dankoni , OliVera4 , djob12 , Ellinika , DEDEKA , Alllex , anitaandrej1 , bax1977 , crazycat , born , Igrac , nenadstojan , bruja , sazor , Dexonsexon , bilja66 , cakarita , zgrujicic , prepelica1 , milabebec , jarovid , ines7 , Atlanta

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users