Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Antologija priča strave i užasa "Nešto diše u mojoj torti" 1 & 2

Nešto diše u mojoj torti antologija pdf horor fantastika

3 replies to this topic

Zauder

Zauder

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 58 posts
  • 1367 thanks

Antologija novogodišnjih horor priča

gf.jpg

1527792_465234713586139_394726688_n.jpg

Antologija "Nešto diše u mojoj torti" rezultat je entuzijazma i zajedničkog rada devet domaćih autora horor i SF književnosti. Radi se o antologiji novogodišnjih priča strave u koju je svaki od autora smestio vlastitu užasavajuću ideju, prenevši nam svoju viziju novogodišnjeg masakra. Priče su različite stilski i tematski - neke duhovite, a neke mračne, bajkovite i fantastične, sve ostavljaju jedinstven i originalan utisak.
Većina autora upoznala se preko zajedničkog članstva na forumima i portalima koji se bave žanrovskom prozom. Poznanstvo je sa sobom donelo i ideju o grupnom radu kojem se ubrzo pridružuje još nekoliko autora.
Teška situacija u srpskom izdavaštvu i finansijske poteškoće uticale su na to da se ova antologija pojavi samo u elektronskom izdanju, dostupna za čitanje na PC-u, Android i sličnim platformama. Ipak, takve okolnosti nisu umanjile entuzijazam grupe autora, budući da se zna da nas u budućnosti očekuje još nekoliko grupnih projekata, koji će se, možda, pojaviti i u štampanom obliku.
Do tada, antologija "Nešto diše u mojoj torti" može se čitati potpuno besplatno.
Autori: Andrea Baskin, Boris Mišić, Goran Segedinac, Igor Ivanišević, Ivica Milarić, Milka Knežević Ivašković, Radoslav Slavnić, Saša Robnik, Stevan Šarčević.

PDF,srpski,lat

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 72 Members:
zlata biser , brčko49 , jzoran , Borisha , igorbojo , ivan gnjavic , anisena , Cr0W , domobranjambrek , djoxxx , epiapi , atikus , Jovanka16 , katzenjammer , Fabrichka , stari67 , beliboza , s3ptease , danijelataskov , kokta , JecaiVlada , ahoric , TalijaA , andrejmihajlovic , emina234monaliza , yazanshbatat , banesto1963 , AleksandarCrni1982 , badsanta , shoneriana , Mrava , Tanja 1971 , sazor , NikolaNis , ivan006 , bmb , amdagros , gaus , kristy90 , sandokan036 , dzvrljava , Gorou79 , nenatod , nale_rebel , lilit_adamov , Marni , mikimir , Anthony92 , loznicka , Dalibor Nedeljković , pahuljicaaa , visnjafazekas , Ivan5 , peter36 , Nata1234 , bobyangel , BLISKISARADNIK , anjamemedova , spajder328 , drummy , Madcap , SuncicaI , senefrys , gogson66 , sinke73 , pumphonic_82 , radar radar , Crnjak , bilja66 , roslav , majakiss , Madhoney

Guest_velikibrat._*

Guest_velikibrat._*
  • Guests
  • thanks

"Nešto diše u mojoj torti" 2

PDF

Hidden Content

EDIT: ovo je II deo!

Thanked by 54 Members:
zlata biser , TalijaA , jzoran , igorbojo , ivan gnjavic , anisena , Cr0W , djoxxx , epiapi , Jovanka16 , katzenjammer , stari67 , beliboza , s3ptease , danijelataskov , dzoleproleche , kokta , Dolio , JecaiVlada , ahoric , Miskoc , yazanshbatat , banesto1963 , badsanta , Tanja 1971 , sazor , NikolaNis , ivan006 , bmb , sandokan036 , Gorou79 , nale_rebel , lilit_adamov , Marni , duby , Anthony92 , Dalibor Nedeljković , pahuljicaaa , Hibou , Ivan5 , peter36 , markocim , bobyangel , spajder328 , Baphomet , SuncicaI , senefrys , sinke73 , pumphonic_82 , radar radar , Crnjak , bilja66 , Tyler Durden , Madhoney

Guest_velikibrat._*

Guest_velikibrat._*
  • Guests
  • thanks

"Nešto diše u mojoj torti" 1

pdf, epub, mobi

Hidden Content

EDIT: ovo je I deo!

Thanked by 66 Members:
zlata biser , jzoran , igorbojo , abalac , ivan gnjavic , anisena , vladislavrac , Cr0W , hajberi , gold007 , djoxxx , epiapi , atikus , Jovanka16 , katzenjammer , stari67 , beliboza , s3ptease , danijelataskov , magde0903 , kokta , Dolio , JecaiVlada , ahoric , TalijaA , tajanax , Miskoc , yazanshbatat , banesto1963 , badsanta , baneprevoz , Tanja 1971 , sazor , NikolaNis , sandokan036 , bmb , kristy90 , Gorou79 , nale_rebel , komeci , lilit_adamov , boris 88 , mikimir , duby , cakarita , Anthony92 , Cijena-soli , Dalibor Nedeljković , deluxe89 , Hibou , Ivan5 , SavaR , peter36 , markocim , bobyangel , spajder328 , Baphomet , SuncicaI , senefrys , pumphonic_82 , Lemony , Crnjak , bilja66 , Tyler Durden , Madhoney , masic.lj

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 333 posts
  • 46078 thanks

Nešto diše u mojoj torti II

Hvala Velikom bratu za pdf!

EPUB - SR

Hidden Content

Thanked by 57 Members:
igorbojo , abalac , ivan gnjavic , gile12 , JecaiVlada , vladislavrac , Cr0W , hajberi , gold007 , djoxxx , epiapi , atikus , katzenjammer , stari67 , s3ptease , danijelataskov , kokta , ahoric , solinjanka , tajanax , Elbook , Miskoc , emina234monaliza , AleksandarCrni1982 , badsanta , baneprevoz , ivan006 , sandokan036 , bmb , kristy90 , Gorou79 , komeci , lilit_adamov , boris 88 , mikimir , cakarita , Cijena-soli , Dalibor Nedeljković , pahuljicaaa , deluxe89 , Ivan5 , SavaR , senefrys , igidonik , markocim , bobyangel , anjamemedova , spajder328 , zekan , SuncicaI , bracadespinic , Lemony , Crnjak , Tyler Durden , khan , Schveca , masic.lj

Also tagged with one or more of these keywords: Nešto diše u mojoj torti, antologija, pdf, horor, fantastika

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users