Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Engleski titlovi za Montevideo serijal

1 reply to this topic

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 55 thanks
  • LocationZa povrat računa kontaktiraj nadležne !

Molim vas da ovde stavite linkove ako neko ima i ako postoje titlovi na engleskom jeziku za Montevideo serijal, znaci za sve tri sezone, mnogo bi mi to znacilo. Ili mi posaljite privatnu poruku sa linkovima gde moze da se skine. Titlovi za filmove Montevideo Bog te video (2010) i Montevideo vidimo se (2014) mi ne trebaju - imam ih znaci samo za serijal/sezone 1, 2, i 3. Hvala unapred.

Za povrat računa kontaktiraj nadležne !

Guest_**offline**_*

Guest_**offline**_*
  • Guests
  • thanks

Mislim da to nema nigde engleskih titlova za seriju , bas sam bacio pogled ali mislim da toga nema nigde

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users