Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Geronimo: Moja priča

2 replies to this topic

marko313

marko313

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 248 posts
  • 9161 thanks
DžERONIMO: Moja priča

(Autobiografija velikog ratnika i patriote)

geronimo-moja-prica.jpg

Knjiga 'Džeronimo: Moja priča' predstavlja neprocenjiv dokument
o istoriji američkih Indijanaca - autentično svedočanstvo ratnika
koji je godinama ratovao sa Meksikancima i vojnicima Sjedinjenih
Američkih Država da bi odbranio svoju zemlju. Tokom 1905. i 1906.
godine Džeronimo (1829. - 1909.), legendarni apački ratnik i
čuveni ratni poglavica, tada ratni zarobljenik u Fort Silu, uz
pomoć svog sunarodnika koji je prevodio, diktirao je sadržaj
ove knjige S. M. Baretu, upravniku škole u Lotonu u Oklahomi.

Format: .PDF (srpski, latinica)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 83 Members:

bozatoza

bozatoza

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • 4614 thanks
  • LocationBeograd

Džeronimo - Moja priča

izvor pdf: marko313

epub i azw3: BozaToza

Hidden Content

Thanked by 56 Members:
tajanaaa , TalijaA , farukdesa , pedjatop , Trotsky , vjamovic , rzoran , JOSIPPAVLIC1957 , JecaiVlada , misapet , sinisa59 , FenekV , hajberi , mommihajlovic , djoxxx , danijelataskov , knjigazasve1 , ivan gnjavic , HaFee , s3ptease , Pipe1 , jumanjinz , tatjanam07 , slabun69 , tajanax , sacoco , banesto1963 , sismis78 , tihomirpopasanovic , dakziks , Dixie , Milo103 , komeci , bobyangel , skahrovic , lilit_adamov , Jasminka A , cvrkut13 , pahuljicaaa , [email protected] , anjamemedova , valvla , worlder78 , dim123 , goga134 , alias6 , KGDanica , Troublemakertasha , mikolino , bilja66 , cakarita , dreamerpo , gorkov666 , ivek2 , sloba cuk , Ado26

Agata

Agata

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 802 posts
  • 57760 thanks

Geronimo- Moja priča

IdRBDkL.png           

Ako se ovo ne desi za vreme mog života – ako moram da umrem u okovima – nadam se da će bar ostatak plemena Apač, onda kada me više ne bude, dobiti jedinu milost koju traže – da se vrate u Arizonu.

pdf
srpski
izvor skena, torent
obradila, Agata

Hidden Content

Edited by Agata, 21 July 2015 - 18:15.

FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.

Thanked by 40 Members:
TalijaA , dime1321 , Trotsky , vjamovic , JecaiVlada , FenekV , djoxxx , danijelataskov , s3ptease , Pipe1 , jumanjinz , Milo103 , Brankadj , dulejov , dejanjoleski , slabun69 , banesto1963 , kartagina1954+ , tanetov , Boka80 , DEDEKA , Miki1973 , ivan006 , Dixie , Koati , bobyangel , lilit_adamov , orto , montie , [email protected] , Drazenko , anjamemedova , valvla , sinke73 , bilja66 , ivek2 , sloba cuk , boje333 , gocigoci , Ado26

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users