Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Andjelika

2 replies to this topic

qwe

qwe

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 95 posts
  • 102 thanks

DD

vidim  da se na HRT.U prikazuje serija filmova. Negde sam videla post, ne mogu ga nigde naci da je neko ovde na BD postavio,, jedan ili vise delova.

Molim za pomoc

Unapred zahvalna i srdacan pozdrav od mene :brokenheart:

Thanked by 1 Member:
Soliter2017

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,095 posts
  • 181215 thanks
  • Locationbalkandownload

DD

vidim  da se na HRT.U prikazuje serija filmova. Negde sam videla post, ne mogu ga nigde naci da je neko ovde na BD postavio,, jedan ili vise delova.

Molim za pomoc

Unapred zahvalna i srdacan pozdrav od mene :brokenheart:

Evo imaš ovdje nešto 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 2 Members:
Soliter2017 , Kolber

kosingas

kosingas

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 206 posts
  • 544 thanks
  • LocationAtlantida

Koliko ja znam ima ukupno 5 filmova sa Mišel Mersije, ja sam ih odnekud skinuo i odgledao; u prvom igra mlađani, kasnije opasni kauboj, Đulijano Đema. Sad vidim da je 2013. snimljena neka nova Anđelika.

Edited by kosingas, 23 September 2015 - 22:00.

Никад не спавај с неким луђим од себе!

Thanked by 1 Member:
Soliter2017

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users