Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

Julie Kenner - Stark

3 replies to this topic

Guest_DarkSide_*

Guest_DarkSide_*
  • Guests
  • thanks

Julie Kenner - Stark 1 - Oslobodi me

9zaou4q3fxflvvcx0o8v.jpg

Strast će je osvojiti. Strast će je obuzeti. Strast će je progutati... Ali kada postane ljubav, strast će je osloboditi.

Svi znaju za Dejmijena Starka, jednog od najboljih tenisera na svetu, čiji je prodoran i tajanstven pogled godinama bio na naslovnim stranama svih časopisa. Muškarac kojem je nemoguće odoleti: seksepilan, samouveren, i dominantan, muškarac koji dobija sve što poželi. A želeo je nju.
Niki Ferčajld ostavila je prošlost i tužne uspomene za sobom, preselila se u Los Anđeles i počela iz početka. Međutim, susret sa Dejmijenom promeniće joj život.
Od prvog trenutka, među njima je planula privlačnost koju je bilo teško sakriti. Osećanje toliko čisto i iskreno da je odagnalo svaki strah, srušilo svaku barijeru i ogolilo im duše, razotkrivši mračne tajne prošlosti zbog kojih oboje nose ožiljke. Jedino zajedno moći će najzad da budu slobodni...

Želela je da se izgubi u njegovom poljupcu. Želela je da se prepusti vatri koja joj je buktala u telu. Da nestane u plamenu i, možda, poput feniksa, ponovo oživi nakon što je sprži njegov dodir.

(pdf+epub+mobi)

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 407 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,121 posts
  • 132089 thanks

DŽ. Kener (Julie Kenner)- Uzmi me

UZMI-ME-150x0-0000188749234.jpg

Bila je to stvarno igra. Ali igra koja mi se dopala, jer u njoj nije bilo gubitnika.

Život mlade i uspešne Niki dobio je novi smisao kada je srela Dejmijena, privlačnog, prefinjenog milionera. Bio je jedan od onih koji ne prihvataju ne kao odgovor, ali samo na prvi pogled... U sebi je vešto krio srce pažljivog i osećajnog muškarca, spremno da joj zaleči ožiljke na telu i duši. Ispunio je ceo njen svet i zagospodario celim bićem. Međutim, mračna mesta Dejmijenove duše čak ni najluđa strast ne može da dotakne – zatočena težinom uspomena iz detinjstva,  podmuklo se vraćaju i prete da ga odvedu sa sobom.

Želela je da pripadaju jedno drugom izvan granica najslađe strasti i najdublje želje. Zajedno su upoznali svet bezgranične ljubavi, vatrene i duboko strastvene... da li će u njemu i opstati?

On je moj, pomislila sam. Ta misao me je ujedno i plašila. Iako sam znala da i za mene važi isto – i ja sam bila potpuno i nedvosmisleno njegova – plašila sam se da je Dejmijen mogao biti samo svoj.

Pdf,sr (doc+epub+azw

Hidden Content

Sken: sa facebook-a

Obrada: nela012

Edited by nela012, 07 October 2017 - 19:39.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 359 Members:

bozatoza

bozatoza

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • 4706 thanks
  • LocationBeograd

DŽ. Kener (Julie Kenner) - Uzmi me

scan i obrada: nela012

epub i azw3: BozaToza

Hidden Content

Thanked by 125 Members:

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,089 posts
  • 175103 thanks
  • Locationbalkandownload

Ispuni me

9hjf3n.jpg

Za obožavatelje Pedeset nijansi sive i Afere Blackstone dolazi Ispuni me, treći nastavak senzualne, erotične, snažno emotivne i međunarodne bestseler ljubavne trilogije J. Kenner. Multimilijunaš Damien Stark dao je Nikki Fairchild nezaboravnu, ali neodoljivu nemoralnu ponudu. Njihova je strast gorjela još jače, a može li sada njihova ljubav preživjeti tajne iz prošlosti?

Prekrasan, jak i moćan, Damien Stark ispunjava Nikkinu prazninu koju nijedan drugi muškarac ne može ni dotaknuti. Njegove strasne želje guraju je preko ruba ushićenja – i oslobađaju divlju strast koja ih oboje obuzima. No ispod potrebe za dominacijom, Damien skriva rane koje je ostavila bolna prošlost. Progonjen ostavštinom mračnih tajni i iznevjerenog povjerenja, traži oslobođenje u zanosu koju dijele, a vatra između njih svakim danom gori sve jače. Privlačnost između njih je neporeciva, a njihova opsesija nezaustavljiva. No čak ni Damien ne može pobjeći od svojih duhova niti ih zaštititi od opasnosti koje tek dolaze.

................................

„Posljednji nastavak trilogije Stark donosi intenzivnu i nekontroliranu strast koju su čitatelji naučili očekivati od senzualne proze i napete, sjetne priče J. Kenner... Iznenađenja slijede jedno za drugim čineći posljednji dio serijala izrazito emotivnim i dosežući vrhunac uzbuđenja.“

Romantic Times

scan i obrada: Janja

PDF , epub / HR

Hidden Content

UŽIVAJTE U ČITANJU :flower: :flower: :flower: :drink:

Thanked by 401 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users