Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Emma Chase

9 replies to this topic

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 637 posts
  • 107053 thanks

Ne traži me

Ema Čejs

ne-trazi-me-ema-cejs~472923.jpg

Dru Evans je privlačan i arogantan, potpisuje milionske ugovore a jednim osmehom zavodi najlepše žene Njujorka. Ima odane prijatelje i privrženu porodicu. Zašto onda sedam dana ne izlazi iz kuće, sam i depresivan? Grip zvuči kao naivan izgovor...

Kejt je lepa, ambiciozna i ništa ne prepušta slučaju.  Dru nije mogao ni da nasluti da će sa njom poželeti nešto više od strasti. Postala je vazduh koji diše i jedina žena koju sebično i ljubomorno želi za sebe.

pdf

scan i obrada biljacaca

HVALA

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 432 Members:

fan0m

fan0m

Newbie

• Members
  • Pip
  • 21 posts
  • 1000 thanks

Zapleteni

zapleteni.jpg

PRVI DIO SERIJE ROMANA "ZAPLETENI" koji se s romanima Uvrnuti, Ukroćeni i Povezani pretvorio u pravu književnu senzaciju i zasjelo na vrhove ljestvica naprodavanijih knjiga New York Timesa i USA Todaya.

Kad bogat, naočit i bahat muškarac sretne lijepu, briljantnu i ambicioznu ženu, njihovi će odnosi nedvojbeno postati ZAPLETENI.

Drew Evans sklapa milijunske poslove i samo osmijehom zavodi najljepše Njujorčanke. Zašto je tada sedam dana zatvoren u svojemu stanu, nesretan i potišten? On će vam reći da boluje od gripe, ali svi znamo da to zapravo nije istina.Kad tvrtka za investicijsko bankarstvo Drewova oca zaposli Katherine Brooks kao novu suradnicu, u životu toga drskog plejboja zavlada kaos. Profesionalno nadmetanje s njom ga uzrujava, privlačnost koju osjeća prema njoj odvraća mu pozornost, a nesposobnost da je namami u krevet čini ga očajnim.

Kako jedna žena može slatkorječivog igrača pretvoriti u slomljenog, očajnog čovjeka? Tako što jedino što on nikada u životu nije želio pretvara u jedino bez čega više ne može živjeti.

pdf, hr

HVALA TEBI

Hidden Content

Thanked by 395 Members:

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 34855 thanks
  • LocationBoston, MA

Emma Chase/Ema Čejs
Zapleteni

Naslov originala: Tangled

Untitled_2.jpg

PRVI DIO SERIJE ROMANA "ZAPLETENI" koji se s romanima Uvrnuti, Ukroćeni i Povezani pretvorio u pravu književnu senzaciju i zasjelo na vrhove ljestvica naprodavanijih knjiga New York Timesa i USA Todaya.

Kad bogat, naočit i bahat muškarac sretne lijepu, briljantnu i ambicioznu ženu, njihovi će odnosi nedvojbeno postati ZAPLETENI.

Drew Evans sklapa milijunske poslove i samo osmijehom zavodi najljepše Njujorčanke. Zašto je tada sedam dana zatvoren u svojemu stanu, nesretan i potišten? On će vam reći da boluje od gripe, ali svi znamo da to zapravo nije istina.Kad tvrtka za investicijsko bankarstvo Drewova oca zaposli Katherine Brooks kao novu suradnicu, u životu toga drskog plejboja zavlada kaos. Profesionalno nadmetanje s njom ga uzrujava, privlačnost koju osjeća prema njoj odvraća mu pozornost, a nesposobnost da je namami u krevet čini ga očajnim.

Kako jedna žena može slatkorječivog igrača pretvoriti u slomljenog, očajnog čovjeka? Tako što jedino što on nikada u životu nije želio pretvara u jedino bez čega više ne može živjeti.

Izvor: PDF by fan0m
Jezik: Hrvatsko-Srpski
Pismo: Latinica

Formati: EPUB/AZW3/MOBI

Download:

Hidden Content

Edited by WoodWorker, 20 November 2014 - 19:14.

Thanked by 295 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133840 thanks

Emma Chase

Uvrnuti

page_1_zpsb74dca4c.jpg

DRUGI DIO SERIJE ROMANA "ZAPLETENI" koji se s romanima Zapetljani, Ukroćeni i Povezani pretvorio u pravu književnu senzaciju i zasjelo na vrhove ljestvica naprodavanijih knjiga New York Timesa i USA Todaya.

Kad spontan i bezbrižan muškarac sretne opreznu i odgovornu ženu, njihovi ljubavni odnosi bit će prilično UVRNUTI.

Dvije su vrste ljudi na ovom svijetu: oni koji najprije pogledaju i oni koji najprije skoče. Osobno sam uvijek bila ona koja pogleda. Koja planira. Oprezna. A tada sam srela Drewa Evansa.

Bio je vrlo ustrajan. Vrlo siguran u sebe. S njim je bilo lako skočiti.

Jeste li mislili da ćemo Drew i ja odjahati u suton i zauvijek sretno živjeti? I ja sam to mislila. Ali, u životu odluke su najvažnije, a Drew je svoju već donio. Štoviše, pokušao je odlučiti za oboje, ali vi znate da to nije moj stil. Stoga sam se vratila u Greenville, kako bih neko vrijeme provela sama… donekle. Budući da stare navike teško nestaju, katkad se morate vratiti odakle ste krenuli da biste mogli ponovno krenuti naprijed.

Pdf,epub,azw3... hr

Hidden Content

Izvor: facebook......hvala devojke

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 383 Members:

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 34855 thanks
  • LocationBoston, MA

Emma Chase/Ema Čejs
Uvrnuti

Naslov originala: Twisted

Izvor: PDF by nela012

Download:

Hidden Content

Edited by nela012, 02 August 2018 - 20:36.

Thanked by 210 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133840 thanks

Emma Chase

Ukroćeni

Ukroceni.jpg

TREĆI DIO SERIJE ROMANA "ZAPLETENI" koji se s romanima Zapetljani, Uvrnuti i Povezani pretvorio u pravu književnu senzaciju i zasjelo na vrhove ljestvica naprodavanijih knjiga New York Timesa i USA Todaya.

Kad muškarac poput Matthewa Fishera, koji je uvijek rado mijenjao cure, sretne ženu poput Dee Warren, koja se previše puta opekla, nitko ne zna hoće li njih dvoje naposljetku biti…

Ukroćeni

Zaustavite me ako ste ovo već čuli: djevojka upozna ženskara, zaljube se i ženskar se promijeni. To je dobra priča. Ali, nije moja i Deeina. Naša je mnogo uzbudljivija.

Čim sam upoznao Dee, shvatio sam da je posebna. Kad je ona upoznala mene, mislila je da sam isti kao i svi drugi koji su je prevarili i razočarali. Bilo mi je potrebno neko vrijeme da je uvjerim u suprotno, ali ispostavlja se da sam, kad je seks na kocki, sposoban iznaći uvjerljiv argument. Možda mislite da znate kako će se ova priča odviti. Ali, najbolji dio nije ono što se naposljetku dogodilo. Najbolje je to kako smo stigli do toga.

Pdf...hr

Please Login or Register to see this Hidden Content

Izvor...Facebook....izbačene reklame

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 144 Members:

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 34855 thanks
  • LocationBoston, MA

Emma Chase/Ema Čejs
Ukroćeni

Naslov originala: Tamed

Untitled_2.jpg

Izvor: PDF by nela012

Download:

Hidden Content

Thanked by 207 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133840 thanks

Emma Chase

Povezani

Povezani_zpsddd5aff0.jpg

ČETVRTI DIO SERIJE ROMANA "ZAPLETENI" koji se s romanima Zapleteni, Uvrnuti i Ukroćeni pretvorio u pravu književnu senzaciju i zasjelo na vrhove ljestvica najprodavanijih knjiga New York Timesa i USA Todaya.

Drew i Kate su na putu prema bračnoj sreći. Ali, prije dolaska na odredište moraju preživjeti slavlje prije vjenčanja, koja bi ih oboje mogla učiniti spremnima da budu… Povezani

Najveći dio svojega života mislio sam da se neću oženiti. A tada je Kate učinila nemoguće: promijenila me je. Mislim da se svi možemo složiti da sam i prije bio vraški sjajan, ali sada sam još bolji. Put do tog dana nije bio samo med i mlijeko, ali smo Kate i ja teškoće prebrodili zadržavši našu neiscrpnu žudnju, bezgranično divljenje i vječnu ljubav netaknutima. No, neki neočekivani događaji proteklog vikenda u Vegasu mogli bi biti problem. Na određeni način to je bio… moj konačni

ispit. Znam što mislite – što si, dovraga, sad učinio? Opustite se. Nemojte osuđivati dok ne čujete cijelu priču. I, držite se čvrsto, jer je pred vama luda vožnja. Zar ste očekivali bilo što drugo?

Pdf+doc,

Hidden Content

Izvor Facebook

(Musso)

Thanked by 325 Members:

WoodWorker

WoodWorker

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 283 posts
  • 34855 thanks
  • LocationBoston, MA

Emma Chase/Ema Čejs
Povezani

Naslov originala: Tied

Untitled_2.jpg

Izvor: DOC by nela012

Download:

Hidden Content

Edited by nela012, 02 August 2018 - 20:45.

Thanked by 180 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 170050 thanks

Emma Chase - Ne traži me

izvor voki ;)

epub+mobi

Hidden Content

Thanked by 140 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users