Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Jesen stize, dunjo moja (2004)

• Please log in to reply
No replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 2,943 posts
  • 13887 thanks

Jesen stize, dunjo moja (2004)

jesen-stize-dunjo-moja-2.jpg

imdb6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Negde u Banatu 1914 godine. Bezbrizno detinjstvo Save, Marije i Petrasina prekida pocetak prvog svetskog rata. Sava i Petrasin, i protiv svoje volje, odlaze da sluze vojsku austro-ugarske monarhije. Cetiri godine iza toga, rat je zavrsen i Sava se vraca kuci. Docekuje ga Marija i njegov najbolji drug Petrasin koji je ranije dosao iz rata, jer je na frontu izgubio ruku. Na putu njihove potpune srece, isprecio se Savin otac, koji pored tri cerke, ne zeli da hrani nova gladna usta! Sava posle tuce sa ocem, napusta selo i odlazi preko Tise u varos. Marija ostaje ucveljena i nemocna. Sava u varosi nalazi posao u mlinu bogatog Grandfilda. Njegova cerka Anica je bacila oko na Savu. Brizan otac Grandfild, predlaze Savi da se ozeni sa Anicom…

jesen-stize-dunjo-moja-2.gif

jesen-stize-dunjo-moja-2.jpg

download.gif

Jesen stize, dunjo moja (2004) DVDRip avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 10 Members:
bax1977 , blazenko72 , marinakl , goc_man , vesko.nik , ludwig , dakle , Kosta92 , Ljopatar , BITANGA91

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users