Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Krojaceva tajna (2006)

• Please log in to reply
No replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 2,928 posts
  • 13274 thanks

Krojaceva tajna (2006)

krojaceva-tajna-2006.png

imdb6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Noć, misterija...UBISTVO! Krojač živi sam u velikom zapuštenom stanu. On je plašljiva osoba
koju plaši kontakt sa spoljnim svetom i od njega ga odvajaju glomazne brave na vratima. Jedini kontak sa spoljnim svetom je prozor zgrade prekoputa gde krojač povremeno posmatra ples devojke iz komšiluka.Igračice. Njega povremeno posećuje Lepotica, fam-fatal zavodnica u koju je Krojač zaljubljen. Ona je opasna žena,i grabljivica koja se igra sa Krojačem kao sa nekom igračkom. On za nju šije prelepu crvenu haljinu a ona mu u zamenu za to pruža dozirane izraze ljubavi i zahvalnosti. Krojač ne zna da je Lepotica povezana sa Pukovnikom koji je sadistički zaljubljen u nju a Pukovnik je opasan čovek. Lepotica jedne noći pobegne od Pukovnika. Dolazi kod Krojača i od njega traži pomoć. Posle Lepoticine ispovesti i suza Krojač na to pristaje, i predlaže joj da pobegnu iz grada.

krojaceva-tajna-2006avi.gif

krojaceva-tajna-2006avi.jpg

download.gif

Krojaceva tajna (2006) DVDRip avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 5 Members:
19210 , milovan234 , NinaMilutinovic , jeca.djordj , daliborm82

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users