Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Enver Čolaković - Legenda o Ali paši

No replies to this topic

Agata

Agata

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 809 posts
  • 57985 thanks

Enver Čolaković - Legenda o Ali paši

enver-colakovic-legenda-.png

Još kao dijete bio sam obolio od neke teže bolesti koja me kroz dulje vrijeme držala prikliještena za krevet. Zamislite kako je to teška kazna nestašku od svojih trinaestak-četrnaest godina, koliko mi je tada bilo! Moj otac, prezaposlen čovjek, dospijevao je tek u podne zapitati me kako sam i nedostaje li mi šta. Uveče je ulazio u moju sobicu da pokraj moga kreveta provede pola sata u razgovoru s majkom. Razumije se da su govorili o tržnim cijenama i nabavama i otac je usput upućivao majku u manje poslovne tajne. Znao se ponekad prepirati s njom o modi, o nekoj tkanini ili o stvarima koje su ga se ponajmanje ticale. Meni su te raspravice roditelja samo uveäavale i upotpunjavale dosadu. Majka, takoder zaposlena žena, navraćala se preko dana i po nekoliko puta u moju sobu, ali samo da me pokrije, promijeni oblog, izgrdi me zbog nestašluka i neposluha, ili da mi oduzme knjigu priča ili crtački blok.

pdf
hrvatski

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.

Thanked by 71 Members:
reality , Fau3 , TalijaA , southbox , neka tamo , OliVera4 , milicaub , djuraway , murga , Agapa , mir555 , ElaReads , Jovanka16 , djoxxx , IlijaD , ekatica , tajras , batman , danijelataskov , bokson , dr_markus , s3ptease , HaFee , galatasaray1905 , rossi2511rossi , ender , Milo103 , JecaiVlada , leonaboris , zakizaki , ana oroz , nnennoo , ser.baky , marineros , alien1981 , holygrace , Vanjao , margitta , kristy90 , fellix , banesto1963 , ellroy , Eldinho85 , white123 , kanjon.drine , Dixie , lilit_adamov , sandokan036 , Umor Zevalo , komeci , zekoipotocic , duby , cvrkut13 , lejla989 , bozanabozana , Cijena-soli , Sanguimel , ARMINX , alkica , Necron , safronije , bobyangel , sashkitza89 , sinke73 , mokic , ivek2 , stantaus , bilja66 , bezvezniji , supersilj , Nesa27

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users