Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Francesca Brown - Anđeli koji mi šapću

No replies to this topic

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,106 posts
  • 129106 thanks

Francesca Brown

Anđeli koji mi šapcu

10.jpg

Nevjerojatna, istinita priča o ženi kojoj su anđeli promijenili život.

Francesca, teško narušenog zdravlja i očajna bila je bez nade i vjere u budućnost. Sve dok je jednoga dana nisu posjetili anđeli i duhovi kojih se sjećala još otkad su na nju pazili dok je bila dijete. Vodi nas čarobno putovanje na kojem otkriva samu sebe i opisuje kako su joj anđeli pomogli da ozdravi te je poveli na put iznimnog duhovnog iscjeljenja.

U knjizi autorica opisuje anđele koji su joj pomogli i prenosi nam poruke koje je kroz meditaciju primila od anđela – poruke nade povezane s izazovima s kojima se svijet danas suočava.

Anđeli koji mi šapću neobična je priča o jednoj običnoj supruzi i majci blagoslovljenoj nevjerojatnim darom.

Pdf, hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Davno pokupljeno s neta, ja sam samo sredila knjigu.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 63 Members:
elena73 , sandra1307 , TalijaA , Aleksandrapp , ivan gnjavic , OliVera4 , fani , anisena , mir555 , Kalendar , Jovanka16 , sandra-pavlovic , danijelataskov , dr_markus , s3ptease , josip050 , JecaiVlada , zakizaki , fudo55 , banesto1963 , ami1920 , white123 , ivan006 , Dixie , potpunonovi , rajka.bogda , Snezanabe , hajduk123 , Mila116 , Roora , lilit_adamov , anitaandrej1 , maksa6 , Violeta Lazić-Rajić , pahuljicaaa , markocim , bucann , plameni inkvizitor , jovanmil , janja , sanik , sinke73 , vampman , anjamemedova , bobyangel , sashkitza89 , ilija1 , svarog11 , zdenkaberanic , nescailine , Orhideja36 , gabrijela10 , amadea , LidijaRis , paris , mato.m , ljubica71 , jopek , bilja66 , gocigoci , Ela777 , majakiss , bettyboop018

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users