Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pitanja i potražnje

6691 replies to this topic

Seid32

Seid32

Newbie

• Members
  • Pip
  • 15 posts
  • 45 thanks

Pozdrav .Ima li neko "Krug" od Kođi Suzuki?

Edited by Seid32, 19 October 2019 - 16:39.

BlueButterfly

BlueButterfly

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 150 posts
  • 553 thanks

Sadhguru - Unutarnji Inzenjering - Ima neko ovu knjigu?
I dal mozda bice postavljena?

Hvala puno :D :) 

BabolaT

BabolaT

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,080 posts
  • 84546 thanks
  • LocationCroatia

Ima li neko Licju Cisin-Problem Tri Tela?

Nebitan format

Jezik engleski ili srpski

engleski:

Please Login or Register to see this Hidden Content

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sadhguru - Unutarnji Inzenjering - Ima neko ovu knjigu?
I dal mozda bice postavljena?

Hvala puno  :D  :) 

od mene samo engleski ako odgovara:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 1 Member:
volter

CoKiShA1204

CoKiShA1204

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
  • 19 thanks
Da li ima neko i ostale delove od Elizabeth Hoyt?

mickob

mickob

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 3 thanks

Pozdrav! Jel ima neko možda knjige od Aleksandra Tešića, "Kroz oganj i vodu" i "Onaj što nauči mrak da sija" u elektronskom obliku?  :)

solicitor

solicitor

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 144 posts
  • 17924 thanks

Pozdrav! Jel ima neko možda knjige od Aleksandra Tešića, "Kroz oganj i vodu" i "Onaj što nauči mrak da sija" u elektronskom obliku?  :)

Kako sam ja čuo, neki od Tešićevih naslova su ovde bili postavljeni, pa su izbrisani na insistiranje samog autora. Možda nije loše ponešto i kupiti ili pozajmiti iz biblioteke.

\m/ |||-.-||| \m/

Desmosedici

Desmosedici

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks
Da l ima neko neku knjigu o Kafki, na srpskom, hrvatskom ili nemačkom jeziku?

vlada2346

vlada2346

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 217 thanks

da li neko ima knjige : Goran Markovic - "Beogradski trio" i Mari Benedikt - "Drugi Ajnstajn" u elektronskom obliku?   Hvala :)

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,065 posts
  • 336225 thanks
  • Locationnisam ja odavde

za Beogradski trio postoji sken pa ako je neko spreman to odraditi neka se javi...

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 1 Member:
vlada2346

mickob

mickob

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 3 thanks

Kako sam ja čuo, neki od Tešićevih naslova su ovde bili postavljeni, pa su izbrisani na insistiranje samog autora. Možda nije loše ponešto i kupiti ili pozajmiti iz biblioteke.

Trilogiju Kosingas imam, kupio sam je davnih dana, kao i Miloša Obilića. Uzimajući u obzir da se ne znamo, ne vidim čemu prozivke... Na kraju krajeva, mali broj ljudi je došao na forum a da nije u potrazi za nečim, pa tako i ja.

A gore navedene trilogije i dalje postoje na forumu, nisu obrisane. A navodni autor se javljao na drugom forumu, mada nikada nije dokazano da je to bio zaista on.

solicitor

solicitor

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 144 posts
  • 17924 thanks

Trilogiju Kosingas imam, kupio sam je davnih dana, kao i Miloša Obilića. Uzimajući u obzir da se ne znamo, ne vidim čemu prozivke... Na kraju krajeva, mali broj ljudi je došao na forum a da nije u potrazi za nečim, pa tako i ja.

A gore navedene trilogije i dalje postoje na forumu, nisu obrisane. A navodni autor se javljao na drugom forumu, mada nikada nije dokazano da je to bio zaista on.

Nije trebalo da zvuči kao prozivka. Rekao sam informaciju koju sam ja dobio, jer sam ponudio sken sva tri dela Kosingasa, koji i ja imam u papiru i objasnio zašto ih nema, prma mojim informacijama. Takođe, uvek ću preporučiti ljudima da kupe ili potraže u bibioteci novije naslove kojih ovde nema, kako bi izdavačka industrija i dalje postojala, a ovaj forum, bar prma mojim shvatanjma bi trebalo da sačuva knjige koje ponestaju u knjižarama i već su izakane u bibliotekama. Ako sam te ičim uvredio, ja se izvinjavam :)

\m/ |||-.-||| \m/

Thanked by 5 Members:
Uki , severijan , volter , Cyrano , boden

Conclave

Conclave

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 134 thanks
  • LocationRivendell

Ima li mozda neko knjigu Jevrejska tajna poslovnog uspeha-Rabin Levi Brekman?

Stvarnost je najveća iluzija, sigurnost najskuplja.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Alexa (1)