Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Cornelius Zelea Kodreanu - Mojim legionarima

No replies to this topic

Agata

Agata

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 935 posts
  • 61759 thanks

Cornelius Zelea Kodreanu - Mojim legionarima

cornelius-zelea-kodreanu.png

Ne interesuje me kakvo će mišljenje kod ne-legionarskog sveta stvoriti sledeći redovi, niti me taj svet dotiče. Ono  što želim je da vi, vojnici drugačijih shvatanja, dok čitate ova sećanja, prepoznate u njima svoju vlastitu prošlost i setite se svojih bitki; da ponovo oživite patnju, koju ste podneli i udarce, koje ste primili za naš narod; da ispunite svoja srca vatrom i ostanete čvrsti u teškoj i pravednoj borbi, u koju ste uvedeni i iz koje svi moramo izaći ili mrtvi ili kao pobednici. Mislim na vas dok ovo pišem. Na vas koji ćete morati da poginete, primajući krst smrti s vedrinom naših predaka Tračana. I na vas, koji ćete morati da gazite preko mrtih i preko njihovih grobova, noseći u svojim rukama pobedničke simbole Rumuna.

pdf
srpski, ćirilica

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

FilesFlash je prestao sa radom, linkovi su mrtvi. Pošaljite link teme knjige koja vas interesuje na pp i link će biti zamenjen, ili prijavite uredniku.

Thanked by 47 Members:
miloske78 , pedjatop , mir555 , anisena , KOSINGASGAVRILO , Jovanka16 , boris080489 , sandra-pavlovic , danijelataskov , s3ptease , djoxxx , JecaiVlada , zakizaki , rasko55 , dulejov , Gagi161 , ser.baky , mtkiki , kartagina1954+ , leapfrogger , sismis78 , fellix , banesto1963 , manjooo1987 , dzemal69 , Dixie , lilit_adamov , Koati , DrMare , Templar86 , loznicka , andjama , Babangida , bboobb , bobyangel , spajder328 , Yersinia , sashkitza89 , Ela777 , bruja , Brankadj , meelenna , radule3 , ivek2 , bilja66 , Шћепан Мали , boris 88

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users