Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Microsoft Office 2010 kako aktivirati? Activation wizard

Microsoft Office aktivacija kako aktivirati kljuc instalacija pomoc Word activation wizard

• Please log in to reply
1 reply to this topic

genesis

genesis

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Cao, 

Prvo da se izvinim jer sam prvi put aktivirao nalog, inace sam listao forum  ali nisam mogao da nadjem ovaj Topic tako da stvarno se izvinjavam ako vec postoji ili ako nije u pravoj sekciji. 

Dakle, instalirao sam office 2010 i imao sam neki product key, radio je normalno do skoro kada se windows update-ovao inace pre toga sam korisito Office Starter verziju koju sam dobio uz windows. Sad kako da iskljucim activation wizard , i da li postoji neko drugo resenje druga verzija, download, neki aktivator neznam iskreno nisam bas pismen za ovo.

708682a745e42a871042bb0d5aef2cf578d31aa4

i

da slika je samo primer na mojoj verziji je ''the product will remain unlicensed until you activate your product''  

Hvala Najlepse 

pepyto

pepyto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 164 posts
  • 59 thanks
  • LocationDelta Quadrant

Pogledaj ovde.

Please Login or Register to see this Hidden Content

0 user(s) are reading this topic