Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kako skidati sa hostera i ostale korisne stvari

101 replies to this topic

trica30

trica30

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 13 thanks
Kad god skinem fajl sa tinyupload.com imam problem jer mi trazi password za otvaranje.

Thanked by 2 Members:
temiskira , Jemie

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

Kad god skinem fajl sa tinyupload.com imam problem jer mi trazi password za otvaranje.

Koji konkretan primjer?

Kako skidati s Uptoboxa
http://www.balkandow...ri/#entry425928

Thanked by 2 Members:
Dzenip , temiskira

trica30

trica30

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 13 thanks
top je bio vreo, rat i mir, let iznad kukavicjeg gnezda

Thanked by 1 Member:
temiskira

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,055 posts
  • 335178 thanks
  • Locationnisam ja odavde

fajlovi se sasvim normalnu skidaju i raspakiraju... nije potreban nikakav password... problem je kod tebe, probaj drugi browser

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

trica30

trica30

Newbie

• Members
  • Pip
  • 17 posts
  • 13 thanks
probao tri razlicita i opet nece

Thanked by 1 Member:
temiskira

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

probao tri razlicita i opet nece

Kao što možeš vidjeti sve se normalno skine i ne treba nikakav password. Problem je kod tebe.

Slika-zaslona-2019-02-24-17-23-59.png

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 2 Members:
temiskira , Jemie

Julijana1978

Julijana1978

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Please Login or Register to see this Hidden Content

ja se iyvinjavam,ovo mi se pojavljuje kada hocu da skinem knjige. posalje me na gugl i ne mogu da skinem knjige. dali neko zna o cemu se radi. hvala

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

ja se iyvinjavam,ovo mi se pojavljuje kada hocu da skinem knjige. posalje me na gugl i ne mogu da skinem knjige. dali neko zna o cemu se radi. hvala

Julijana taj link ne treba kopirati nego samo kliknuti na njega. i onda te dovede do stranice za skidanje. ;)

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 2 Members:
temiskira , The Dude

surrogate

surrogate

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 3 thanks

U poslednje vreme imam problem sa skidanjem knjiga sa sajta uptobox.com -- bezuspesno sam probala razlicite browsere. Imate li ideju kako da resim problem? Najlepse hvala!

Thanked by 3 Members:
nenatijana , jasmina.radovanovic , [email protected]

gugy

gugy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

ne uspevam skinuti sa uptobox.com.

Disco Ninja

Disco Ninja

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,323 posts
  • 85026 thanks
  • LocationZ E M U N

U čemu je tačno problem? Šta se to događa kad pokušaš? Daj nam malo više detalja da imamo jasniju sliku o problemu. ;) 

А что, паны? - Есть ли еще порох в пороховницах? Не иступились ли сабли? Не утомилась ли козацкая сила? Не погнулись ли еще козаки? 

Николай Васильевич Гоголь - Тарас Бульба

Kad ženu štitiš kao sestru, voliš kao ženu i poštuješ kao majku, onda si pravi muškarac.

Žarko Laušević, dramski umetnik

Lav je jači od vuka. Slon je jači od vuka. I medved je jači od vuka. Ali od svih njih, jedino vuk nikad nije igrao u cirkusu.

Ruska narodna poslovica

Im_Hot_Youre_Not.jpg

... i sve je više varvara, a sve je manje Rimljana.

Momčilo Bajagić Bajaga: "Rimljani"

gugy

gugy

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Uvek dobijam ovu poruku 

. poslednji link koji sam probao je

Disco Ninja

Disco Ninja

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,323 posts
  • 85026 thanks
  • LocationZ E M U N

Generalno, link je ispravan, i sad sam skinuo taj fajl bez problema. Koliko vidim, on te cima zbog tkzv. hot-linkinga, do koga dolazi kad probaš da skineš sadržaj sa linka na koji si upućen/prebačen posle čekanja od 30 sekundi. Probaj da skineš od samog početka - znači kompletna procedura, sa čekanjem od tih 30 sekundi... pa ako ne prođe, javi mi o kojoj knjizi je tačno reč, i dobićeš neki drugi hoster sa kojim, nadam se, nećeš imati problema. ;)

EDIT: I probaj da ne koristiš VPN ili nešto drugo za menjanje/maskiranje IP adrese, jer u takvim situacijama Uptobox nekad zna da zabaguje.

А что, паны? - Есть ли еще порох в пороховницах? Не иступились ли сабли? Не утомилась ли козацкая сила? Не погнулись ли еще козаки? 

Kad ženu štitiš kao sestru, voliš kao ženu i poštuješ kao majku, onda si pravi muškarac.

Lav je jači od vuka. Slon je jači od vuka. I medved je jači od vuka. Ali od svih njih, jedino vuk nikad nije igrao u cirkusu.

Ruska narodna poslovica

Im_Hot_Youre_Not.jpg

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

pa ako ne prođe, javi mi o kojoj knjizi je tačno reč, i dobićeš neki drugi hoster sa kojim, nadam se, nećeš imati problema.

Link je moj i ispravan je. Ja sam dodao ovaj put novi link ali generalno ako se bude radilo o ispravnom linku nema potrebe za tim. Napravit će se malo slikovno uputstvo kako skidati s Uptoboxa i to će biti dovoljno.

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 6 Members:
rzoran , bakabokica , Dusan58 , The Dude , sharasti , Disco Ninja

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

Kako skidati sa Uptoboxa

1SjkAGB.png

Prvo pričekati da odbroji pa pritisnuti dugme Free Download

jcxc4H4.png

Kad se otvori ovaj novi prozor pritisnuti dugme za Start i to je to, skine se knjiga

U zavisnosti da li ste možda prije koristili Uptobox za skidanje možda će trebati više čekati na odbrojavanje u prvom koraku.

Ukoliko ste Premium korisnik nema nikakvih ograničenja.

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 15 Members:
vbk , rzoran , ubavka , MirkaV , dama3005 , Željka 65 , Sloba64% , Lilineg , Majkica , neira73 , temiskira , The Dude , sharasti , lapema , Disco Ninja

Jahaha89

Jahaha89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 17 thanks
Treba mi pomoć oko uptoboxa, znam da treba da se saceka 30 s, ali meni odmah izbaci start download, kada kliknem odvede me na neku stranicu na francuskom (pretpostavljam) gde kaže da je linkn istekao. Knjige su skoro postavljene i niko se drugi ne zali, tako da pretpostavljam da je do mene. Sta radim pogresno?

Thanked by 2 Members:
gulivera , frankenstein14

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

Treba mi pomoć oko uptoboxa, znam da treba da se saceka 30 s, ali meni odmah izbaci start download, kada kliknem odvede me na neku stranicu na francuskom (pretpostavljam) gde kaže da je linkn istekao. Knjige su skoro postavljene i niko se drugi ne zali, tako da pretpostavljam da je do mene. Sta radim pogresno?

Prvo i osnovno pravilo je da se nikad ne klika na nekoj drugoj stranici osim ove dvije koje sam slikao. To su jedine dvije prave stranice.

Taj navedeni problem se možda može riješiti ako se promjeni browser za skidanje. Ne znam koji koristite ali probajte koristiti neki drugi. Znači kopirajte taj link ili još bolje dođite na taj željeni post s drugim browserom i probajte opet. Ako ne bude ni to radilo javite mi se na PP da vidim što bi se još moglo napraviti.

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 3 Members:
rzoran , The Dude , Disco Ninja

Disco Ninja

Disco Ninja

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,323 posts
  • 85026 thanks
  • LocationZ E M U N

Još jedna mala dopuna u vezi skidanja sa Uptobox-a... u nekom trenutku u toku dana Uptobox daje "happy-hour", kada se sadržaj skida, maksimalnom brzinom, bez čekanja od 30 sekundi i bez onih glupih pauze između dva skidanja, pa ako se to dogodi, nemojte se zbuniti, već iskoristite priliku. ;) Termin happy-hour-a je promenljiv - nekad je u prepodnevnim časovima, nekad uveče (kako im dune u glavu), ali po mom iskustvu - najčešće je negde oko podne. :nerd:

Ruska narodna poslovica

Im_Hot_Youre_Not.jpg

Thanked by 4 Members:
Jokso , The Dude , knjige su zakon , markocim

prokicva

prokicva

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 posts
  • 5 thanks

Ja imam isti problem, promijenila sam browser i to dva i uvijek se otvara ista stranica na francuskom. Hvala na mogucem rijesenju

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,736 posts
  • 129064 thanks

Ja imam isti problem, promijenila sam browser i to dva i uvijek se otvara ista stranica na francuskom. Hvala na mogucem rijesenju

I ja sam isprobao skidati s više browsera i svugdje se nakon što odbroji skida bez problema. Na koncu pojedine knjige imaju i preko 1000 skidanja pa znači da nije baš do hostera problem.

Kako skidati s Uptoboxa

Thanked by 1 Member:
prokicva

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users