Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Andy Weir

Endi Vir Andy Veir

3 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 70049 thanks
  • LocationOut there

1RqCBoh.jpg

Andy Weir - Marsovac

„Pretpostavljam da će na kraju neko ipak naći ove beleške. Možda za sto godina... Samo da se zna: nisam umro šestog sola. Ostatak posade je svakako mislio da sam skončao i ne mogu da ih krivim. Možda će zbog moje smrti proglasiti Dan nacionalne žalosti, možda će na mojoj stranici Vikipedije pisati: Mark Vatni je jedini čovek koji je umro na Marsu. I verovatno će biti u pravu. Zato što ću sigurno umreti ovde. Onda, da vidimo... Odakle da počnem?“

Mark Vatni, astronaut iz misije Ares, sticajem nesrećnih okolnosti ostao je na Marsu, a posada njegovog broda ubeđena je da je Mark skončao na Crvenoj planeti. Ali Vatni je odlučio da se ne preda...

Jezik: Srpski

Sken: Avada Kedevara

Obrada: Balkandownload ebook team

Očišćene sve OCR greške.

Formati: epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 471 Members:

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,866 posts
  • 135530 thanks

Andy Weir - Marsovac

Izvor: forster

pdf SR

Hidden Content

Hvala grunficu na prethodno postavljenom pdf-u ali ovdje sam malo popravio izgled i dodao brojeve endnotama. ;)

Thanked by 246 Members:

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 444 posts
  • 144912 thanks

20.png

Endi Vir

ARTEMIDA

Posle „Marsovca“, Vir čitaoce još jednom vodi u svemir, ovoga puta na Mesec, u prvu ljudsku naseobinu na Zemljinom satelitu, u kojoj se odvija uzbudljiva ali i komična krijumčarska borba za opstanak.

pdf, epub

Hidden Content

Thanked by 598 Members:

Chita(m) Team

Chita(m) Team

Newbie

• Members
  • Pip
  • 16 posts
  • 5465 thanks

2cyjkuc.jpg

273 stranice, 2018., hrvatski

epub + hipenizirani azw3

Dobro došli u Artemis.
Broj stanovnika: 2000

Jasmine Bashara nikad nije sanjala o tome da postane junakinja. Jedino o čemu jest sanjala je da bude bogata. Ne opsceno bogata kao brojni posjetitelji Artemisa, prve i jedine ljudske kolonije na Mjesecu, tek dovoljno bogata da si priušti pristojnu hranu i dostojan stan te vrati stari dug. Povremeno švercanje ne dovodi je baš blizu cilja. No Jazz iznenada dobije priliku za savršen zločin koji sa sobom nosi i izdašnu nagradu. Ubrzo će saznati da se uvukla u zavjeru čiji je cilj kontrola Artemisa te da joj je jedina šansa za preživljavanje jako, jako opasna igra...

Artemis je novi roman Andyja Weira, autora svjetskog bestselera Marsovac prema kojem je snimljen i istoimeni film u režiji Ridleyja Scotta, s Mattom Damonom u naslovnoj ulozi. Novi hit američkog pisca proglašen je i najboljim SF romanom 2017. u izboru čitatelja Goodreadsa.

scan: Bri

Hidden Content

Thanked by 322 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users