Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Daniela Sacerdoti - Čuvaj me

1 reply to this topic

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,084 posts
  • 165195 thanks
  • Locationbalkandownload

Čuvaj me

cuvaj_me_omot_forum.jpg

Prava, srcem pisana priča.

— Cyntia Rogerson

Nakon prilično neveselog životnog razdoblja koje uključuje sukobe s roditeljima i suprugovu nevjeru Eilidh odluči otići u malo škotsko selo u kojem je provela djetinjstvo, u nadi da će tamo pronaći mir i utjehu. Vrijeme će učiniti svoje i ona će se postupno oporaviti. Obnovit će prijateljstvo s Jamieom, samohranim ocem djevojčice koju je majka ostavila radi ostvarenja umjetničke karijere, a izuzev tog gubitka, Jamie je morao pretrpjeti još jedan — majčinu smrt. Nakon toga, povukao se u sebe, kći mu je jedina svijetla točka u životu i ništa drugo ga ne zanima. Istodobno, iako ni Eilidh ni Jamie nisu u potrazi za novom ljubavi, u priču se upleće netko tko za njih dvoje ima drugi plan. Netko, tko će unatoč njihovom protivljenju, pokrenuti niz naizgled slučajnih događaja kako bi stvari pogurao u pravom smjeru. Katkad, kad izgubimo nadu, pomoć stiže od onih od kojih bismo to najmanje očekivali.

PDF / HR

by Janja

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

UŽIVAJTE U ČITANJU :drink:

Thanked by 141 Members:

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,084 posts
  • 165195 thanks
  • Locationbalkandownload

Čuvaj me

epub, AZW3

Janja

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 64 Members:
sinisa59 , ipiplek , Zorica035 , ivan gnjavic , vladislavrac , tenebra59 , knjigazasve1 , Monja0901 , Ilijaax , dr_markus , s3ptease , dankoni , magde0903 , danijelataskov , citacknjiga55 , jmajer , shoneriana , mikemi , danchi_foo , mrkvetina , sandra-pavlovic , ninn333 , tihomirpopasanovic , white123 , Akord , mave , coledobrinja , Modesti Blejz , Daja14 , komeci , Renata50 , learking , Jurijana , Annabel Lee , suomi70! , MRVICA551 , Cloudy , donatella , simplyca , koskili , smajlicc , bobyangel , TooBNBB , mikimir , ivana282 , freeme , cicmica , iki75 , light_blue , siva , khan , aska , lidija1210 , Nesa27 , muratarevic , janjam , gordanagoga , cakarita , leana2000 , cvrkut13 , boohoo , Nebeska , bettyboop018 , kindle2

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users