Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

DVDfab

• This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks
  • LocationZa povrat računa kontaktiraj nadležne !

Molim sve vas koji mozete da pomognete.

Da li neko moze da postavi ovde najnoviju stabilnu verziju DVDfab, ne treba mi celi program, ogroman je, samo mi treba ripper komponent (dakle ripper za blu-ray i DVD diskove)

ali s tim da nema nikakvih trojana/virusa a ni E.T. -ja. (E.T. je deo programa koji kontaktira "bazu" znaci server onog ko je napisao softver da verifikuje serijski broj/kljuc a naziv je dobio iz filma E.T. gde mali vanzemaljac kaze "E.T. call home"). Znaci taj deo mora biti disabled, a najbolje bi bilo kad bi totalno bio blokiran pristup Internetu da se ja ne zamaram sa Firewall-om jer ima tu mali milion exe i dll fajlova koje treba blokirati u firewall-u. Ako nema samo ripper komponent - moze i kompletan Suite sa svim komponentama.

Blagodarim od :heart:

Za povrat računa kontaktiraj nadležne !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users