Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

PINNED topici - ima ih previše?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Guest_n00b masster_*

Guest_n00b masster_*
  • Guests
  • thanks

Predlog rukovodstvu: nemojte da pinnujete tako mnogo topika! Kad se neke "sobe" pogledaju, više od pola topika je pinovano. Mislim da nema potrebe da ih baš toliko bude pinovano.

BD Tech Admin

BD Tech Admin

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 495 posts
  • 3373 thanks

Mislim da si se pogresno izrazio, nije pinovano vise od "pola topica" vec mozda na prvoj strani. Drugo, cenim da mislis na sinhronizovane crtane filmove, u kojim to jos podforumima ima mnogo pinovanih?

Mnogo novih izdanja na domacim jezicima u poslednje vreme u sinhro crtacima i to sve velikih hitova koji zasluzuju da budu pinovani nekoliko meseci...

Guest_n00b masster_*

Guest_n00b masster_*
  • Guests
  • thanks

Da, naravno da sam mislio na prvoj strani, nisam to lepo napisao :)

Pa, šta ja znam, po mom mišljenju nigde ne bi trebalo d aje pinovano više od npr. 5 tema, osim baš ako je nešto specijalno ili neki poseban slučaj.

Evo neke od soba:

- Domaće serije - ja bih odmah "otpinovao" Mio&Drag, Kriza, Ravna Gora, Budva..., Zora Dubrovačka i još nekoliko (ove navedene pre svega jer su sad već od pre 2 godine)

- Domaći filmovi - skoro sve bih otpinovao

- Sinhro crtaći - isto bih skoro sve otpinovao (ako su veliki hitovi, puno će se tražiti, pa će biti i laki za nalaženje)

itd

Ali, ako vi mislite da je to OK, onda neka bude tako, meni ne smeta, samo mislim da smanjuje preglednost i neke teme (po mom mišljenju) nepravedno izdvaja i forsira u odnosu na druge ;) Mada, to svakako nije veliki problem, samo moje zapažanje.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users