Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Francesca Clementis

2 replies to this topic

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,106 posts
  • 129496 thanks

Francesca Clementis

Djevojka od karijere

1011391-a.jpg

Kate Harris najviše od svega želi biti voljena. Nikad ne optužuje, nikad ne zahtijeva ništa i osjeća krivnju kad moli svoju tajnicu da joj otipka pisma... Ali kada je kao oproštajni dar dobila otirač, bilo joj je dosta. Nema više dobre gospođice! Odsad će biti zla, kruta i nemilosrdna! A gdje je najbolje tako nastupiti ako ne na novom poslu?

Pdf,doc,epub...hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Izvor: epub by Marta i Nymphe...hvala.... koji je i priložen, ja sam samo uradila doc i pdf

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 141 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 167161 thanks

Francesca Clementis - Moje cure

Francesca%2520Clementis%2520-%2520Moje%2

Sve što je Lorna oduvijek željela bio je muž i četvero djece. I to je ono što ima – samo što je on tuđi muž s tuđom djecom. Ali Robert Danson i njegove divne kćeri su praktički njezini. Napokon, njegova žena ih je napustila prije deset godina. Zaljubivši se u Roberta, Lorna je bila presretna što je uskočila na njezino mjesto. Samo što se Robertova prava žena vratila. Lijepa je, samouvjerena i traži oprost…

Dirljiv i duhovit roman o modernim odnosima, autorice uspješnice Velike cure ne plaču.

izvor pdf wertas

Pdf,epub,azw3

Hidden Content

Thanked by 117 Members:

[email protected]

[email protected]

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 300 posts
  • 118979 thanks
Francesca Clementis

Zar bih ti lagala

Zar%20bih%20ti%20lagala.jpg

Lauren Connor obično ne laže. Ona se samo jako trudi razgovarati s Chrisom Falonom kojeg je upoznala na zabavi svoje najbolje prijateljice. No, na pula puta izeđu ćaskanja i dogovaranja o izlasku, uplela se u mrežu malih laži ne bi li sebe učinila poželjnijom. Sada se lauren treba suočiti s posljedicama svojih izmišljotina. Upast će u unakrasnu vatru svojih dobronamjernih prijatelja i rodbine. Ali, je li moguće da Lauren nije jedina koja laže?
obrada anna

PDF

Hidden Content

Thanked by 153 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users