Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kraljica noci (2001)

• Please log in to reply
No replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Silver Member

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 2,955 posts
  • 14135 thanks

Kraljica noci (2001)

kraljica-noci-2001.png

imdb6.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Osijek 1968. Sedamnaestogodišnji Tomo najveca je osjecka nada za juniorski veslacki kup Jugoslavije. Natjecanje ce se održati u Osijeku, a otvorit ce ga sam Josip Broz Tito. Tomu, kao i sve njegove druge vršnjake, više zanima druženje s djevojkama, nego sport. Najviše mašta o lijepoj prostitutki dobrog srca, Betiki te o svojoj vršnjakinji Jasni. Ima genitalni hendikep, koji cak i lijecnicima drži u tajnosti, dok zbog njega ne može realizirati seksualne želje. Na kraju ipak završi u bolnici, gdje ga lokalni celnici pokušavaju nagovoriti da pošto poto sudjeluje u Kupu. Pritisci sa svih strana mu postaju sve neizdrživiji, a kulminiraju kad mu kao politickog sumnjivca pritvore oca.

kraljica-noci-2001avi.gif

kraljica-noci-2001avi.jpg

download.gif

Kraljica noci (2001) DVDRip avi

filesflesh2.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 9 Members:
darkic99 , ivek2 , željo , bellboy1000 , somrda , pitomac1386 , studija , miliandjelijater , dorosevski

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users