Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Nema smisla!

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

BojanF

BojanF

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Jedna stvar mi nije jasna pa ako je neko u mogucnosti da mi objasni.

Moze li se neki sadrzaj tipa filmovi, staviti na normalne sajtove npr. Mega jer dok preskocim reklame, odaberem besplatno skidanje a da nije neki fake link koji mi daje da skinem neku glupost umesto zeljenog sadrzaja, ukucam captcha code i dobijem na kraju limitiranu brzinu skidanja ja prosto zaboravim sta sam uopste i hteo da skinem?

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10346 thanks

Pretraga pretraga

Please Login or Register to see this Hidden Content

JEdan deo iz pravila

Isto tako svima koji postavljaju linkove za download striktno je zabranjeno samo i jedino postavljanje linkova za sajtove koji zahtevaju premium racune za skidanje .

I sad dodje neko kao ti sa prvim postom na forumu i napise ovako nesto .

Stvarno necu vise da komentarisem uopste , samo cu dati malo skrinova free downloada sa nekih od hostera na koje ja uploadujem

YTVjh1w.jpg

62yf17y.jpg

k0dSKVH.jpg

NApominjem da su u pitanju free nalozi ne premium

Stvarno ne znam sta bi ti vise za DZ

Sto se tice popupova instaliraj neki adbloker i reseno .

S druge strane na koji nacin mislis da se taj hoster finansira ako tebi da free download full brzinom , da njima pare rastu na nebu sta li vec .

BojanF

BojanF

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Kakve veze ima to sto mi je prvi post?

Inace, savrseno me ne interesuje cime ce se hosteri finansirati i da, zelim punu brzinu na free nalogu. Mega je najbolji primer toga, a ima ih jos podosta. Ako je bitna ideja open source-a onda ne treba da postoje dodatna uslovljavanja. Rekao sam sve ovo samo iz razloga jer je ovaj sajt dobar, ali sigurno je da sebi necu dozvoliti da se zadrzim na ovim preprekama koje sam naveo da mi smetaju jer postoji odlicna alternativa zvana torrent.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10346 thanks

Izvoli onda slobodno idi na torent sajtove , niko ti ne brani .

JAvni torent sajtovi su prepuni fake filova , popupova i virusa , a privatni trakeri s druge strane zahtevaju odredjeni ratio da imas da bi ostao clan

Dok kod nas nista od toga nije potrebno

Tema zakljucana , svaka dalja diskusija je bespotrebna

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users