Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Alan Judd

2 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,367 posts
  • 60325 thanks
  • LocationOut there

judd.jpg

Alan Judd - Nasleđe

Jednog vrućeg ljeta za vrijeme Hladnog rata Charles Thoroughgood odlučuje napustiti vojsku i pridružiti se engleskoj tajnoj službi: Seli se u sobičak bez električne energije i kreće na obuku koju mora proći kao tajni agent. Slučaj s ruskim špijunom Viktorom donijet će mu gorke spoznaje o njegovu ocu, a time i moralne dileme radi kojih će odlučiti povući se iz tajne službe.

epub/mobi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 145 Members:

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 4,350 posts
  • 116247 thanks

Jel ima iko knjigu u pdf.u?

Alan Judd - Nasljeđe

Pdf HR

Hidden Content

Thanked by 101 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,636 posts
  • 143279 thanks

wkhwVlt.jpg

Alan Judd - Ples sa Evom

Ubjedljiva do najsitnijih detalja, potresna i dramatična, ova priča predstavlja upečatljivu sliku jednog od najburnijih perioda dvadesetog vijeka. 

Šezdeset godina kasnije, čuvar i sekretarica Eve Braun prvi put se sreću poslije Hitlerove smrti. Oni su jedini preživjeli svjedoci posljednjeg plesa Eve Braun. Razmjenjujući uspomene, otkrivaju istinu o tome šta se tih aprilskih dana dešavalo u Hitlerovom bunkeru. Teška moralna pitanja - krivica i kolektivna odgovornost -prepliću se sa pričom o životu Eve Braun, Hitlera i drugih važnih istorijskih ličnosti iz tog vremena, dovodeći nas do dramatičnog zaključka da ludilo koje su oslobodili i dalje živi...

pdf, epub by Mmelita

Hidden Content

Thanked by 256 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users