Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Branio sam Mladu Bosnu: Film (2014)

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,637 posts
  • 124824 thanks
  • Locationscrls

Branio sam Mladu Bosnu: Film (2014) PAL DVD

bosna.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

DVD Premijera

Ovaj DVD disk omogucili su vam  vujke48 i stipa91

28. jun 1914. Gavrilo Princip i drugovi, mladići koji snivaju o slobodi, izvršiće atentat na prestolonaslednika Austrougarske Monarhije koja je okupirala njihovu zemlju. Na suđenju koje sledi, u najvažnijem sudskom procesu XX veka, braniće ih mladi pravnik Rudolf Cistler. Kad upozna zanose i ideale svojih branjenika, naći će se u vrtlogu emotivne drame, spreman na najveći rizik. Ovo je njegova priča...

Rezija: Srdjan Koljevic
Scenario: Srdjan Koljevic
Uloge: Nikola Rakocevic, Vuk Kostic, Nebojsa Glogovac |

70502_0.jpg

70502_2.jpg

70502_6.jpg

Download - Kombinovani linkovi - 5 % recovery rekorda - Pass: www.balkandownload.org
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

PASSWORD

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 49 Members:
mkneze , labud1964 , tara2005 , Bozidar_12 , _dince_ , bgviktor , nightdance , klaja1958 , OsBozo , zumbul50 , vukan84 , copi666 , daxikv , perak2001 , Dzimy1221 , sparrow , borca , virtualarrow , J o e d , darijo1978 , zekacv , MarijaBond , vlam , mali buda , lurk , admirbudva , petko191960 , danijela.p. , lepenac123 , Ticerka , urgusuz , ducape , miki 52 , mokambo123 , pontoiraklia , Larsfrommars , ivanimaja , NyaaChan , pzetar , djigorm , jerkynsonmann , nikolabns , vezor , dunja83 , podgorica081 , pgromanista , AxelF , mdragan65 , burdjija

Nenad007

Nenad007

Newbie

• Members
  • Pip
  • 37 posts
  • 6 thanks

Odlicno za film,jel nije problem neki manji rip  :D ,i dali ce skorije biti filmovi Bicemo prvaci sveta i Gorcilo jesi to dosao da me vidis i Enklava  :D  ima li nekih vesti kad ce ?

Thanked by 2 Members:
tara2005 , burdjija

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4016 thanks
  • Locationn00bia
Da li neko ima DVD rip ovog filma? Hvala unapred.
n00b is the masster!

dadoa

dadoa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 14 thanks

bilo bi super kad bi neka legenda ovog foruma stavila i dvdrip ili hdrip ovog filma ... :)

cds

cds

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 84 posts
  • 4492 thanks
  • LocationStockholm

CDSN01.png

CDSN2.png

Poster2.jpg

image.png

aaa.png

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by cds, 16 November 2015 - 16:20.

Thanked by 47 Members:
Drakar40 , labud1964 , i_023 , choopo , waikato , tara2005 , Bozidar_12 , mikimaus76 , _dince_ , nightdance , Ozzy80 , klaja1958 , NinaMilutinovic , zumbul50 , Aleksandar Dijana , vukan84 , copi666 , daxikv , perak2001 , Dzimy1221 , stefanovicmilan , borca , virtualarrow , zekacv , Jildirim01 , vlam , burdjija , Nixon , katarina2601 , Misro , volimfilm007 , arzak , ducape , amiga500 , Larsfrommars , ivanimaja , NyaaChan , pzetar , djigorm , jerkynsonmann , dunja83 , vezor , podgorica081 , Red Marquis , pgromanista , AxelF , zeka32

dadoa

dadoa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 14 thanks

e svaka cast brate legenda si

Thanked by 1 Member:
burdjija

dzondzy83

dzondzy83

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 10 thanks

CDSN01.png

CDSN2.png

Poster2.jpg

image.png

DOWNLOAD.png

Da li neko moze da mi objasni kako da skinem file sa ovog sajta? Daje mi samo opciju da platim...

Thanked by 10 Members:
choopo , waikato , _dince_ , klaja1958 , burdjija , amiga500 , Larsfrommars , ivanimaja , podgorica081 , pgromanista

slovenia

slovenia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 40 thanks

samo zeleno stiskaj, ostalo su adsi

Thanked by 1 Member:
klaja1958

Armagh Rocker

Armagh Rocker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 1 thanks

Ja se izvinjavam, htela sam da pitam gde treba da se klikne? jer kad kliknem na '' uptobox '' link, ne moze da se skine. Jel moze neko da stavi ''mediafire'' link. To uvek radi. Ovaj link od '' uptobox'' mi kaze da treba da cekam vise od 4 sata, iako nisam nikada koristila taj link.  Hvala puno!  

Thanked by 1 Member:
klaja1958

Nenad007

Nenad007

Newbie

• Members
  • Pip
  • 37 posts
  • 6 thanks

to pise bezveze idi samo na download prvi i drugi put posle kad se otvori i krenuce ti skidanje,to sto pise pise bezveze sad sam probao i radi,rpboaj jos jednom pa mi javi sta si uradio 

Armagh Rocker

Armagh Rocker

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 1 thanks

posle 5 dana , uspela sam da download krene, trajao je oko 30 minuta a onda je link ''pukao''  Napominjem da se to desilo danas vec 2 puta, i da nije do moje konekcije, nisam expert ali zasto mi se to desaca samo na ''uptobox'' a nikad na drugim slicnim sajtovima. U svakom slucaju hvala, dobri ste i imate dosta stavri sto nisam nasla na drugim mestima.   pozdrav !

cds

cds

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 84 posts
  • 4492 thanks
  • LocationStockholm

Dodat download link na ClicknUpload za one koje imaju problema sa Uptobox ... 

image.png

Thanked by 4 Members:
klaja1958 , Dzimy1221 , amiga500 , ivanimaja

djole31

djole31

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

naraode kako se owde uopste is skidaju filmowi?

izgubljen

izgubljen

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 2 thanks

Ja osobno preferiram i mislim da je sasvim uredu dvdrip u xvid (.avi) formatu veličine standardno 700 MB....

A ostala eksperimentiranja i ripovi možda i pašu nekome....

Pa ako netko ima rip od 700 MB molim da postavi!

Hvala!

milos79bg

milos79bg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 0 thanks

Odlican film!

ppeca1

ppeca1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Ja koristim program jdownloader 2. Mislim da je jos u beta verziji ali je jako odlican i preporucio bih ga svima za skidanje linkova. Ukoliko film ima vise linkova mozete kombinovati on ce to sve sam na kraju raspakovati (ne trebaju vam programi kao winrar i dr.). Sa njihovog sajta skinite program, instalirajte i podesite u settings-u mesto gde cete skladistiti filmove i uzivajte.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users