Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Annelie Wendeberg - Đavolov Osmeh

Aneli Vendeberg Šerlok Holms Sherlock Holmes

No replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,397 posts
  • 67826 thanks
  • LocationOut there

djavolov-osmeh.jpg

Annelie Wendeberg - Đavolov Osmeh

„Jedan od najboljih romana o Šerloku Holmsu.“ Sherlock Holmes Magazin
London krajem 19. veka. Grad koji redovno pustoše epidemije i u kom desetine hiljada ljudi žive u najgorem siromaštvu. Kada u gradskom vodovodu bude otkrivena žrtva kolere, doktor Anton Kronberg, vodeći engleski bakteriolog, zaključiće da je čovek namerno zaražen smrtonosnom bakterijom.
Dok Skotland jard nije mnogo zainteresovan za sprovođenje detaljne istrage, Kronbergu se put ukršta sa privatnim detektivom Šerlokom Holmsom. Holmsu ne treba mnogo vremena da otkrije Kronbergov tajni identitet: reč je o ženi koja se izdaje za muškarca kako bi mogla da radi kao lekar. Ovo dvoje različitih ali intelektualno ravnopravnih partnera udružuju snage kako bi razotkrili zaveru koja je toliko stravična da baca u zasenak zločine Džeka Trboseka.

Jezik: Srpski, latinica, sa hifernacijom

Formati: epub/azw3/pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 145 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: Aneli Vendeberg, Šerlok Holms, Sherlock Holmes

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users