Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

M. J. Arlidge

M.Dž. Aldridž

1 reply to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,363 posts
  • 59036 thanks
  • LocationOut there

Na-tebe-je-red-56785.jpg

M. J. Arlidge - Na tebe je red

Bili su srodne duše. Radovali su se zajedničkom životu. A onda su se zatekli zarobljeni, omamljeni, bez vode i hrane; pored njih je samo pištolj sa jednim metkom u cevi i mobilni telefon s porukom: jedno od njih dvoje mora umreti... ono drugo se jedino tako može spasti. Zločinac omamljuje i otima parove: žrtve pokušavaju da dokuče šta je prethodilo njihovoj otmici, a njihove urlike niko ne može da čuje. Za ubicu je to uzbudljiv prizor, za zlosrećne parove nepodnošljiva agonija.

Slučaj otmičara i ubice psihopate koji svoje žrtve bira nasumično poveren je detektivki Helen Grejs. Kad konačno ipak uoči vezu između žrtava, krug se zatvara jezivim preokretom...

Prvi roman M.Dž. Arlidža, mladog britanskog autora koji je 15 godina radio kao producent i scenarista na britanskoj televiziji.

Jezik:Srpski, Latinica, sa hifernacijom

Formati: epub/azw3/pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 207 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,363 posts
  • 59036 thanks
  • LocationOut there

Pogodi-ko-sam-61644.jpg

Ovoga puta ja vodim igru...
Noć je. U napuštenoj sablasnoj kući u sautemptonskoj četvrti crvenih fenjera nađeno je telo sredovečnog muškarca, varvarski ubijenog. Nekoliko sati kasnije, potresenoj udovici stiže njegovo još toplo srce. Kako je žrtva, ugledan porodičan čovek, dospeo u to predgrađe iz pakla? Još jedan unakažen leš potvrđuje da je reč o serijskom ubici. Policija je u panici, a novinari su već krenuli u nemilosrdnu hajku, prozvavši svirepog ubicu Novim Džekom Trbosekom; samo što ovaj, za razliku od svog ozloglašenog prethodnika, ubija i kasapi porodične ljude koji vode dvostruki život. U ostacima iskasapljenih žrtava inspektorka Helen Grejs nanjušila je neobuzdan pravednički gnev, ali ni slutila nije da je krvnik tako neuhvatljiv, da će je uvući u iscrpljujuću igru mačke i miša.

‚‚Helen Grejs je neobično uverljiv lik i pravo osveženje... Arlidž je izatkao zaplet od kojeg se ledi krv u žilama.""
Dejli mejl

‚‚M. Dž. Arlidž je novi Ju Nesbe.""
Džudi Finigan

‚‚Uverljiv, uzbudljiv i napet triler.""
Sandej miror

Scan i obrada: Balkandownload ebook team

Jezik: srpski, lat.

formati: epub/azw3/pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 205 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users