Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Čestitka - 100000 članova

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

S obzirom da nas još par članova deli od brojke od sto hiljada registrovanih članova ovim putem želim u svoje i u ime administracije da se zahvalim svima Vama .

Ovaj cilj nije bilo uopšte lako postići , ali smo se svi zajedno trudili i sada smo tu .

ČESTITAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ali , s obzirom na trenutnu situaciju postoji velika verovatnoća da ćemo silom prilika biti primorani da zatvorimo forum .

Naime o čemu se radi ?

Svi ste svedoci da smo jedan od retkih ako ne i jedini sajt ovog tipa koji ne dozvoljavamo postavljanje takozvanih premium only linkova , i na to smo jako ponosni , medjutim posledica te odluke kao i našeg čvrstog stava da ne postavljamo nikakve pop upove zarad boljeg pregleda foruma je dovela do toga da više nismo u mogućnosti da se izborimo sa mesečnim troškovima servera i hosta .

Mesečni troškovi su nekih 100 dolara , više manje 10-20 dolara , do sad smo to plaćali maltene iz našeg džepa , medjutim zbog sveopšte situacije to je postalo jako teško izvodljivo zadnjih dva-tri meseca , borili smo se koliko smo mogli medjutim sa malo uspeha .

Sve to je dovelo do toga da ako u narednih 10-tak dana ne skupimo nekih 150 dolara , bićemo primorani da forum zatvorimo .

Tako da ovim putem pozivam sve naše članove da pomognu i doniraju koliko je ko u mogućnosti .

Takodje želim da javno svima kažem da ni jedan dolar od donacija neće otići ni za kakve druge potrebe sem za podmirivanje troškova samih servera i nabavljanja novih knjiga , časopisa .........

Na žalost nadali smo se da do ovoga neće doći medjutim odluka je sada na samim članovima da li će forum opstati i nastaviti da bude online nakon skoro 5 godina ......

Thanked by 2 Members:
michelde30 , kartagina1954+

sonja63

sonja63

Newbie

• Members
  • Pip
  • 30 posts
  • 1 thanks

Postovani!

Mozete li pojasniti nacin kako bi mogli uplatiti !

Hvala

Thanked by 1 Member:
michelde30

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

Imate na pocetnoj strani sa desna donate dugme.

Ili u ovoj temi

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 1 Member:
michelde30

ItanaIvana

ItanaIvana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 posts
  • 3 thanks

Moze li ikako drugacije osim Paypal-a? Ja placam SMS-om za Infopult, na primer. 

Thanked by 1 Member:
michelde30

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks
Na zalost , jedino Paypal i moguce je donirati putem skrilla na istu mail adresu koja je u temi . Doniranje Sms porukom nije moguce jer su provizije prevelike.

Thanked by 1 Member:
michelde30

magz

magz

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,242 posts
  • 13534 thanks

Omogucite uplate putem racuna, wester uniona i slicno, masa clanova nema paypal i skrill.

Ništa

Thanked by 1 Member:
michelde30

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,495 posts
  • 6296 thanks

Čestitke i s moje strane, znam da do te brojke nebi stigli da ljudi nisu prepoznali kvalitetan sadržaj kojeg imaju na forumu, pa i više od samog sadržaja imaju kvalitetnu zajednicu ljudi koji čine ovaj forum ovakvim kakav i jeste, no žalosti i zabrinjava me činjenica da upravo zajednica radi koje forum i postoji ne može održavati forum, ovaj forum nije vlasništvo jedne osobe ili grupe ljudi nego pripada čitavoj zajednici i smatram da je u neku ruku dužnost zajednice da forum održavaju na životu, u počecima su zahtjevi za tehničko funkcioniranje foruma bili puno manji, kao i potreba za dodatnim sredstvima koja omogućavaju da imate uvijek nove skenove knjiga, crtiće, filmove, igre, itd. tada je to bilo moguće pokrivati iz naših džepova ali rastom foruma podignuta je stepenica za par razina više u svim aspektima i to već postaje teret za nas stoga je i upućen ovaj poziv za pomoć, nadam se da shvaćate i ne smatrate ovo nekakvim prosjačenjem i žicanjem neke kinte jer sva sredstva idu isključivo za potrebe funkcioniranja foruma tako je bilo oduvijek, tako će biti i dalje i svaka vaša pomoć će biti itekako dobrodošla.

Ovom prilikom od sveg srca zahvaljujemo svima koji su bili donirali svih ovih godina i još jednom upućujemo poziv da oni koji mogu i koliko im to mogućnosti omogućavaju pripomognu održavati ovaj forum na životu na razini na kojoj je i sada, a mi se budemo podrudili da ne ostane samo na ovoj razini nego i dalje budemo unaprijeđivali forum na dobrobit zajednice.

Također cilj nam je naći skupinu korisnika "donatora" koji si to mogu priuštiti da uplaćuju na mjesečnoj bazi, vjerujem da ima ljudi kojima nije veliki trošak izdvojiti recimo 5 $ mjesečno za potrebe rada i opstojnosti foruma, nek se skupi 10-15 takvih korisnika na čije uplate možemo računati to bi jako pomoglo nama, a zauzvrat ta skupina ljudi bi imala sve pogodnosti koje im možemo pružiti kao recimo skidanje naših uploada putem naših servera time nebi imali ograničenja u brzini, čekanje za download, captcha i sl. uglavnom ta skupina bi imala prioritet i svaku moguću pomoć s naše strane jer bi oni bili jezgra koja bi financirala rad ovog foruma, svakako donacija bilo koga drugoga također se poštuje i cijeni osim što će omogućavati rad foruma, biti razlog da nemamo nikakvih popup reklama i sl. ,a također budemo imali u vidu svakoj osobi koja donira privremeno omogućiti te povlastice u smislu olakšanog skidanja sadržaja kojeg stavljamo na forum, pa i popularnog sadržaja kojeg možda još i nema na forumu.

Šta se tiče načina uplate za paypal imate donation dugme na početnoj stranici foruma, a možete donirati i putem skrilla, a za bankovne uplate i uplate putem western uniona je moguće izvesti no o tome i ostalim detaljima budu svi korisnici obaviješteni putem PM-a koji će biti poslan svima.

Još jednom zahvaljujemo se svima koji su do sada donirali i nadam se da ćete se odazvati na naš zahtjev da pomognete radu foruma.

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

Thanked by 1 Member:
michelde30

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,645 posts
  • 126001 thanks
  • Locationscrls

Mozda da i ja dodam neku rec, smatram da sam visegodisnjim ucestvovanjem u dizanju ovog foruma i postavljanju istog na vodece mesto exyu warez scene stekao pravo da dam svoje misljenje.

Uskoro, za koji dan ce i rodjendan BalkanDownloada, 5 godina funkcionisanja. Od pocetka je ovaj forum bio otvorene forme. Drugim recima, nikada nije imao jedinstvenog vlasnika, vec je svako svojim radom na forumu mogao dogurati do statusa administratora. Od moje malenkosti, Codera, Sabese, Staljina, Joshide... Pa sada Uploadera, Parny-ja, Voltera, svako razdoblje je imalo ljude koji su u datom trenutku imali volju, mogucnost i malo vremena da odrze ovo mesto zivim i pretvore ga u okupljaliste ogromnog broja ljudi.

Tim se menjao, problemi su ostajali isti za sve. Nabavka materijala za upload, tehnicko odrzavanje sajta, drzanje tima na okupu, hosting, serveri, rdp, premium nalozi, ddos i ostali hakerski napadi, prituzbe oko takozvanih copyrite sranja... Da ne nabrajam sad, jedan sajt je mnogo vise nego stranica koja se otvori u svom pretrazivacu.

I gura to nekako evo vec 5 godina, ali je masovnim prilivom clanstva u poslednjih godinu-dve to podignuto na jedan mnogo visi nivo, sa mnogo vise problema i izazova. Kojima forum i ljudi koji ga odrzavaju odolevaju, ali evo nazalost sve teze. 

Ljudi koji vode ovaj forum su ispunili svoje obecanje - napravili su najkvalitetniji i najveci ex-yu warez sajt. Oko kvaliteta, ekskluzivnih downloada, brzih linkova i dostupnosti foruma nikada nije bilo kompromisa. Verujem da nece biti kompromisa ni sada, Ili ce clanovi dokazati da im je stalo do ovog foruma ili ga nece ni biti.Ne radi se tu samo o mesecno potrebnih 100 ili nesto vise dolara za osnovno funkcionisanje, radi se o priznanju necijeg kvaliteta, pa ako hocete i principu.

40-ak hiljada aktivnih clanova svakog meseca ne moze da sakupi svotu dovoljnu za rad foruma? Ajte, nemoj da se zajebavamo. Ljudi su ususkani u komforu, naviknuti na serviranje brzih linkova bez ikakve obaveze. Mozda i ne zasluzujemo jedno ovakvo mesto okupljanja.

Kako god bilo, BalkanDownload je svoju misiju ispunio. Jos odavno. Neka ljudi pokazu da im i dalje treba online. Ako ne, znaci da i nije vredan postojanja.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 1 Member:
michelde30

donvuk

donvuk

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 91 posts
  • 1721 thanks

Pošaljite meni podatke za bankovnu uplatu, pomoći ću koliko mogu.

Ako nemaš stav, odmati ga stave.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

Pošaljite meni podatke za bankovnu uplatu, pomoći ću koliko mogu.

U toku ove nedelje ce u temi

biti postavljena uputstva za donacije uplatom u banci za nase korisnike iz Srbije i Hrvatske .

Rocky75

Rocky75

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 279 posts
  • 3371 thanks

Baš mi je krivo kad sam pročitao da je sajt pred gašenjem, posebno zbog finansija. Imam konstruktivan predlog, a administracija, ako ga usvoji, neka razradi detalje.

Budući da većina nema paypall, zašto neko od poverenja u Hrvatskoj, isto tako u Srbiji, ne prikuplja donacije u domaćoj valuti te zemlje preko obične uplatnice... I onda po potrebi prebaci sredstva, uplati zakup... Veći broj ljudi po malo para... do cilja.

I čisto informativno, čemu toliko čvrst stav oko sponzora? Vi dobijete preko potrebne donacije, a kome se ne sviđaju reklame, uvek ima addblock. Cilj opravdava sredstva.

Edit: U toku je akcija, ako vas interesuje. Video sam da ima i ponuda 5 godina za 200$.

Edited by Rocky75, 16 June 2015 - 10:33.

Thanked by 1 Member:
Bozidar_12

Admiral

Admiral

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 0 thanks
  • Locationsplit

Iskrene čestitke na tako brojnom članstvu a kako i nibi bilo kada imate sve i sve je dostupno i ažurirano...svaka čast i veliki pozdrav

marjel

marjel

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 643 posts
  • 11462 thanks
  • LocationBeograd

Meni se dopada Rocky-jeva ideja...

Ja već godinama uplaćujem sve svoje kućne račune online preko Intesa banke (u dinarima). Tako uplaćujem i neke sitne mesečne donacije već par godina. Ne bi mi bio problem da tako doniram i ovaj meni dragi forum ako se za to pronađe neki način.

Slabo mi obični balkanci stojimo sa deviznim računima i paypal-ovima i skrill-ovima. Ako može nekako nešto da se smisli - to bi bilo super bar za mene, a verujem da bi se i ostali lakše priključili.

p.s. ja sam slučajno video ovu temu - jer se po default-u odmah kačim na deo sa crtaćima, a ne na naslovnu - pa možda da admini pošalju obaveštenje o pred-gašenju svima?

Baš mi je krivo kad sam pročitao da je sajt pred gašenjem, posebno zbog finansija. Imam konstruktivan predlog, a administracija, ako ga usvoji, neka razradi detalje.

Budući da većina nema paypall, zašto neko od poverenja u Hrvatskoj, isto tako u Srbiji, ne prikuplja donacije u domaćoj valuti te zemlje preko obične uplatnice... I onda po potrebi prebaci sredstva, uplati zakup... Veći broj ljudi po malo para... do cilja.

I čisto informativno, čemu toliko čvrst stav oko sponzora? Vi dobijete preko potrebne donacije, a kome se ne sviđaju reklame, uvek ima addblock. Cilj opravdava sredstva.

Edit: U toku je akcija, ako vas interesuje. Video sam da ima i ponuda 5 godina za 200$.

POMOZIMO rad ovog foruma - ne dozvolimo da se ugasi!

Za brže SKIDANJE sa UPTOBOX-a poželjno je da ste REGISTROVANI i PRIJAVLJENI kod njih kao "FREE USER"

Dodatni korisni linkovi za skidanje: sa foruma, sa hostera

Neaktivan link se prijavljuje na report dugme, za pitanja i potraznju postoji posebna tema, a za zahvaljivanje postoji dugme thanks.

Prečice (linkovi) za 150 SINHRO crtanih (od A do Z), nazivi (mahom) na Engleskom:
101 Dalmatians 1,   Aladdin 1,   Alice in Wonderland,   All Dogs go to Heaven,  Alpha and Omega 1,   Alvin and the Chipmunks 3: Chipwrecked,   Animals United,   Antz,   Arthur 1: et les Minimoys,   Arthur 2: et la vengeance de Maltazard,   Arthur 3: la guerre des deux mondes,   Asterix and Obelix: Mansion of the Gods (2014),   Astro Boy,   Atlantis 1: The Lost Empire,   Bambi 1,   Barbie in Princess Power (2015),   Bee Movie,   Big Hero 6,   Bolt,   BoxTrolls,   Brave (Merida),   Brother Bear 1,   Bug's Life,   Cars 1,   Cars 2,   Castle in the Sky,   Chicken Little,   Cinderella 1 (1950),   Cloudy with a Chance of Meatballs 1,   Cloudy with a Chance of Meatballs 2,   Coraline,   Croods,   Despicable Me 1,   Despicable Me 2,   Dinosaur (2000),   Donkey Xote,   Dragon Hunters,   Epic,   Ernest & CelestineEscape From Planet Earth,   Finding Nemo,   Flushed Away,   Free Birds,   Frozen,   Garfield 2,   Gnomeo & Juliet,   Happily N'Ever After 1,   Happy Feet,   Hercules,   Home (2015),   Home on the Range,   Hoodwinked!,   Hop,   Horton Hears a Who,   Hotel Transylvania 1,   House of Magic,   Howl's Moving Castle,   How to train your Dragon 1,   How to train your Dragon 2,   Hrabri autić Plodi,   Ice Age 2,   Ice Age 3,   Ice Age 4,   Ice Age 5,   Incredibles,   Inside Out,   Iron Giant,   Joseph: King of Dreams,   Justin and the Knights of Valour,   Khumba,   Kung Fu Panda 1,   Kung Fu Panda 2,   Lady and the Tramp 1,    Legends of Oz: Dorothy's Return,   Lion King 1,   Lion King 2,   Lion King 3,   Lorax,   Lord of the Rings (1978),   Madagascar 1,   Madagascar 2,   Madagascar 3,   Maya the Bee: Movie,   Meet the Robinsons,   Megamind,   Minions (2015),   Monsters 1 Inc.,   Monsters 2 University,   Monster in Paris,   Monsters vs Aliens,   Mr. Peabody & Sherman,   Mulan 1,   Mulan 2,   Niko 2,   Open Season 1,   Open Season 2,   Over the Hedge,   Paddington,   Penguins of Madagascar,   Pinocchio,   Planes 1,   Planes 2: Fire and Rescue,   Planet 51,   Postman Pat: The Movie,   Prince of Egypt,   Princess and the Frog,   Puss in Boots,   Rango,   Ratatouille,   Rio 1,   Rio 2,   Rise of the Guardians,   Road to El Dorado,   Robots,   Shark Tale,   Shaun the Sheep: Movie,   Shrek 1,   Shrek 2,   Shrek 3,   Shrek 4,   Sinbad (2003),   Sleeping Beauty (1959),    Smurfs 1,   Smurfs 2,   Snow White,   Snow Queen 1 (2012),   Snow Queen 2 (2014),   SpongeBob Movie: Sponge Out of Water,   Surf's Up,   Tad The Lost Explorer,   Tale of Despereaux,   Tangled,   Tarzan 1 (1999),   Tarzan (2013),   Tinker Bell 5: The Pirate Fairy,   Tinker Bell 6: and the Legend of the NeverBeast,   Titan AE,   Toy Story 1,   Toy Story 2,   Toy Story 3,   Toy Story of Terror (2013, short),   Turbo,   Up (2009),   A Turtle's Tale 1: Sammy's Adventures,   A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise,   Valiant,   Wall-E,   The Wild,   Wreck-It Ralph,   Zambezia,

Prečice za crtane serije: Maša i Medved,

Prečice za dokumentarce: Survival - Opstanak,

Filmovi sa prevodom (10):  A Man for all Seasons (1966),   Ostrov (2006),   The Sound of Music (1965),   The Court Jester (1955),   Seven Brides for Seven Brothers (1954),   Star Wars - Ep IV (1977),   Star Wars - Ep V (1980),   Star Wars - Ep VI (1983),   Mary Poppins (1964),   Postia pappi Jaakobille (2009) [Finnish],  

Duh_sa_sekirom

Duh_sa_sekirom

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 66 posts
  • 197 thanks
  • LocationPodgorica

Jel' iko probao raditi sa Stripe-om? Trebao bi biti jednostavniji nego Paypal i Skrill, bez otvaranja naloga, verifikacije i čuda (zato sam batalio Skrill, dok je još bio Moneybookers), samo direktno linkom, preko kartice. Samo ne znam koliko je upotrebljiv kod nas...

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10405 thanks

Dodata opcija uplate donacije na racun u banci za nase clanove iz Srbije i Hrvatske

ItanaIvana

ItanaIvana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 posts
  • 3 thanks

Ja sam svoju duznost danas obavila. Nadam se da cete uspeti da skupite dovoljno, uzasno bi mi ovaj sajt nedostajao. Pozdrav :)

marjel

marjel

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 643 posts
  • 11462 thanks
  • LocationBeograd

Ja bih voleo da se objavi kada se skupi dovoljno - da se ne štrecam više. :)

POMOZIMO rad ovog foruma - ne dozvolimo da se ugasi!

Za brže SKIDANJE sa UPTOBOX-a poželjno je da ste REGISTROVANI i PRIJAVLJENI kod njih kao "FREE USER"

Dodatni korisni linkovi za skidanje: sa foruma, sa hostera

Neaktivan link se prijavljuje na report dugme, za pitanja i potraznju postoji posebna tema, a za zahvaljivanje postoji dugme thanks.

Prečice (linkovi) za 150 SINHRO crtanih (od A do Z), nazivi (mahom) na Engleskom:
101 Dalmatians 1,   Aladdin 1,   Alice in Wonderland,   All Dogs go to Heaven,  Alpha and Omega 1,   Alvin and the Chipmunks 3: Chipwrecked,   Animals United,   Antz,   Arthur 1: et les Minimoys,   Arthur 2: et la vengeance de Maltazard,   Arthur 3: la guerre des deux mondes,   Asterix and Obelix: Mansion of the Gods (2014),   Astro Boy,   Atlantis 1: The Lost Empire,   Bambi 1,   Barbie in Princess Power (2015),   Bee Movie,   Big Hero 6,   Bolt,   BoxTrolls,   Brave (Merida),   Brother Bear 1,   Bug's Life,   Cars 1,   Cars 2,   Castle in the Sky,   Chicken Little,   Cinderella 1 (1950),   Cloudy with a Chance of Meatballs 1,   Cloudy with a Chance of Meatballs 2,   Coraline,   Croods,   Despicable Me 1,   Despicable Me 2,   Dinosaur (2000),   Donkey Xote,   Dragon Hunters,   Epic,   Ernest & CelestineEscape From Planet Earth,   Finding Nemo,   Flushed Away,   Free Birds,   Frozen,   Garfield 2,   Gnomeo & Juliet,   Happily N'Ever After 1,   Happy Feet,   Hercules,   Home (2015),   Home on the Range,   Hoodwinked!,   Hop,   Horton Hears a Who,   Hotel Transylvania 1,   House of Magic,   Howl's Moving Castle,   How to train your Dragon 1,   How to train your Dragon 2,   Hrabri autić Plodi,   Ice Age 2,   Ice Age 3,   Ice Age 4,   Ice Age 5,   Incredibles,   Inside Out,   Iron Giant,   Joseph: King of Dreams,   Justin and the Knights of Valour,   Khumba,   Kung Fu Panda 1,   Kung Fu Panda 2,   Lady and the Tramp 1,    Legends of Oz: Dorothy's Return,   Lion King 1,   Lion King 2,   Lion King 3,   Lorax,   Lord of the Rings (1978),   Madagascar 1,   Madagascar 2,   Madagascar 3,   Maya the Bee: Movie,   Meet the Robinsons,   Megamind,   Minions (2015),   Monsters 1 Inc.,   Monsters 2 University,   Monster in Paris,   Monsters vs Aliens,   Mr. Peabody & Sherman,   Mulan 1,   Mulan 2,   Niko 2,   Open Season 1,   Open Season 2,   Over the Hedge,   Paddington,   Penguins of Madagascar,   Pinocchio,   Planes 1,   Planes 2: Fire and Rescue,   Planet 51,   Postman Pat: The Movie,   Prince of Egypt,   Princess and the Frog,   Puss in Boots,   Rango,   Ratatouille,   Rio 1,   Rio 2,   Rise of the Guardians,   Road to El Dorado,   Robots,   Shark Tale,   Shaun the Sheep: Movie,   Shrek 1,   Shrek 2,   Shrek 3,   Shrek 4,   Sinbad (2003),   Sleeping Beauty (1959),    Smurfs 1,   Smurfs 2,   Snow White,   Snow Queen 1 (2012),   Snow Queen 2 (2014),   SpongeBob Movie: Sponge Out of Water,   Surf's Up,   Tad The Lost Explorer,   Tale of Despereaux,   Tangled,   Tarzan 1 (1999),   Tarzan (2013),   Tinker Bell 5: The Pirate Fairy,   Tinker Bell 6: and the Legend of the NeverBeast,   Titan AE,   Toy Story 1,   Toy Story 2,   Toy Story 3,   Toy Story of Terror (2013, short),   Turbo,   Up (2009),   A Turtle's Tale 1: Sammy's Adventures,   A Turtle's Tale 2: Sammy's Escape from Paradise,   Valiant,   Wall-E,   The Wild,   Wreck-It Ralph,   Zambezia,

Prečice za crtane serije: Maša i Medved,

Prečice za dokumentarce: Survival - Opstanak,

Filmovi sa prevodom (10):  A Man for all Seasons (1966),   Ostrov (2006),   The Sound of Music (1965),   The Court Jester (1955),   Seven Brides for Seven Brothers (1954),   Star Wars - Ep IV (1977),   Star Wars - Ep V (1980),   Star Wars - Ep VI (1983),   Mary Poppins (1964),   Postia pappi Jaakobille (2009) [Finnish],  

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 924 posts
  • 380 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

Ja bih voleo da se objavi kada se skupi dovoljno - da se ne štrecam više. :)

like za to "strecanje"  :D

da samo znas kako sam se ja istrecala prva dva dana.. 

nemoj da sumnjas ni ti ni iko u naseg Upa   :wub:  ma sve ce da kaze i objavi kad prode tih "desetak dana"  

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

janja

janja

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 3,890 posts
  • 38179 thanks
  • Locationbalkandownload

Problem nije trenutno riješen, jer troškovi se moraju svaki mjesec podmirivati. :)

Veštic@

Veštic@

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,797 posts
  • 18740 thanks

...

Također cilj nam je naći skupinu korisnika "donatora" koji si to mogu priuštiti da uplaćuju na mjesečnoj bazi, vjerujem da ima ljudi kojima nije veliki trošak izdvojiti recimo 5 $ mjesečno za potrebe rada i opstojnosti foruma, nek se skupi 10-15 takvih korisnika na čije uplate možemo računati to bi jako pomoglo nama...

Što se ovog (gore citiranog) tiče, računajte na mene! :)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users