Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

donacija

• Please log in to reply
9 replies to this topic

freeme

freeme

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 0 thanks

pitanje.. možda je već potegnuto ali mi se iskreno neda čitati svaki topic...da li ima koja mogućnost za donaciju putem moba?... nemam kartice a niti je namjeravam imati... a baš bi vam htjela nešto donirati jer vas  :D  pljačkam  :blink:  sa knjigama.....

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10266 thanks
Na zalost donacije putem mobilnog takozvana sms donacija ne postoji , ponajvise iz razloga ogromnih provizija koje se uzimaju tim putem

polgaraHH

polgaraHH

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Još jedno pitanje: prekjuče sam izvršila donaciju preko PayPal-a, ali vi niste potvrdili prijem tog novca. Takođe, na vašoj glavnoj stranici i dalje stoji da je porkiveno 0% troškova.

Da li ste uopšte dobili taj novac? Suma nije mala, i procenat pokrivenih troškova bi morao biti mnogo veći od 0%.

Molim da mi neko potvrdi prijem donacije, u PP, preko mejla ili ovde.

Pozdrav i puno uspeha u daljem radu.

Nije strašno ako upadneš u septičku jamu duboku 10 metara... Osim ako je septička jama PRAZNA...

danielb028

danielb028

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 30 posts
  • 27 thanks

I ja sam bas uplatio USD 25 preko PayPala pa bih volio znati da su novci stigli. PayPal je od mog prijatelja pa je adresa drugacija. Broj transakcije je ...removed.... Molim vas kontaktirajte me ako trebate vise detalja.

Daniel

Edited by danielb028, 16 June 2015 - 18:12.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10266 thanks

Još jedno pitanje: prekjuče sam izvršila donaciju preko PayPal-a, ali vi niste potvrdili prijem tog novca. Takođe, na vašoj glavnoj stranici i dalje stoji da je porkiveno 0% troškova.

Da li ste uopšte dobili taj novac? Suma nije mala, i procenat pokrivenih troškova bi morao biti mnogo veći od 0%.

Molim da mi neko potvrdi prijem donacije, u PP, preko mejla ili ovde.

Pozdrav i puno uspeha u daljem radu.

I ja sam bas uplatio USD 25 preko PayPala pa bih volio znati da su novci stigli. PayPal je od mog prijatelja pa je adresa drugacija. Broj transakcije je 65M325184F226364X. Molim vas kontaktirajte me ako trebate vise detalja.

Daniel

Obe donacije su stigle , hvala puno .

Sto se tice procenta pokrivenih troskova on trenutno nije azuriran iz razloga , kada istekne ovaj rok od 10 dana koji je pomenut u temi 100000 clanova , onda cemo sumirati uplate putem svih mogucih nacina doniranja.

Ako bilo ko ima nedoumica da li je njegova donacija stigla , nebitan je nacin kako je uplaceno , moze se meni javiti privatnom porukom za potvrdu , mada do sada nismo imali problema nikad i sve donacije su uredno stizale .

babaloo

babaloo

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 114 posts
  • 839 thanks

А да неко у БГ покупи новац "на руке", па после нека уплаћује преко пејпала? Знам да је цим, али ја сам вољан и тако да донирам. 500-1000 дин., скупи се сума очас посла. Било би стварно штета да се ово угаси.

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10266 thanks

А да неко у БГ покупи новац "на руке", па после нека уплаћује преко пејпала? Знам да је цим, али ја сам вољан и тако да донирам. 500-1000 дин., скупи се сума очас посла. Било би стварно штета да се ово угаси.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Ubacili smo i uplate putem banke , ovde imas uputstvo

freeme

freeme

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 0 thanks

znači može neko drugi umjesto mene uplatiti?... mislim sa svog računa ili kako?..  može li objašnjenje.. 

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,425 posts
  • 10266 thanks

znači može neko drugi umjesto mene uplatiti?... mislim sa svog računa ili kako?..  može li objašnjenje.. 

Ako nemate Paypal ili Skrill , a iz Srbije ste ili Hrvatske uplatiti mozete ako zelite i sami u bilo kojoj banci ili posti .

Podatke za uplatu imate u temi za donacije

medoZD

medoZD

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 17 posts
  • 7 thanks

Na zalost donacije putem mobilnog takozvana sms donacija ne postoji , ponajvise iz razloga ogromnih provizija koje se uzimaju tim putem

Evo ja sam trecinu potrebnog uplatio via PayPal !  Pozdrav i nemojte dozvoliti da se gasite!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users