Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Jodi Ellen Malpas - Trilogija Moj muškarac

5 replies to this topic

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133871 thanks

Jodi Ellen Malpas

jodi-malpas.jpg

Jodi Ellen Malpas rođena je i odrasla u Northamptonu, gdje i danas živi s obitelji. Radila je u očevoj građevinskoj tvrtci i pokušavala ignorirati ideju o trilogiji Moj muškarac sve dok to više nije bilo moguće. Pronašla je vrijeme i hrabrost da potakne svoju kreativnu žicu pa je rođen lik gospodina Jesse Warda, gospodara Zamka. Dočekale su je nevjerojatne reakcije žena diljem svijeta i ubrzo je trilogija Moj muškarac postala svjetski izdavački fenomen.

Jodi Ellen Malpas - Moj muškarac01 - Opsesija

10024703%201%20moj%20muskarac%201%20OPSE

Mlada i samosvjesna dizajnerica interijera Ava O’Shea i ne sluti što je čeka na prvom sastanke u Zamku. Vjeruje da je riječ o običnim konzultacijama s nekim vremešnim bogatašem iz provincije, no njezin život naglavačke okreće Jesse Ward, neopisivo privlačan i bogat nasljednik raskošnog posjeda. Ava nije svetica, niti mu se takvom želi prikazati, no svijet strasti i neslućene požude koji se otvara pred njom u hipu je pretvara u ovisnicu. Jesse je silno dominantan i prepun samopouzdanja, ali i zastrašujućih tajni. Zavođenje se pretvara u igru živaca, sklapanje mozaika koji se Avi možda i neće svidjeti...

Pdf,epub,azw3, hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Sken: Janja

Obrada: nela012

Epub,azw3: TimeLady

Edited by nela012, 26 August 2016 - 21:16.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 841 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133871 thanks

Jodi Ellen Malpas - Moj muškarac02 - Kazna

Res_t_moj-muskarac-2-kazna.JPG

Kad je postala svjesna čime se točno bavi muškarac njezinog života, Ava O’Shea, mlada dizajnerica interijera, pokušala je pobjeći iz te veze i spasiti se.

Međutim, Jesse Ward nije čovjek koji se predaje tako lako.

Ponesena sirovom požudom i strašću, Ava odlučuje njihovoj vezi dati novu priliku i ne sluteći kakva joj sve iznenađenja sprema njezin posesivni i

dominantni muškarac.

Šokirana i prestravljena svijetom u kojem se našla, Ava odlučuje konce njihove veze čvrsto preuzeti u svoje ruke.

Barem tako ona misli...

Pdf, epub, azw3

Hidden Content

Sken: Janja :wub:

Obrada: nela012

Epub,azw: TimeLady :wub:

Edited by nela012, 09 September 2016 - 19:55.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 735 Members:

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,125 posts
  • 133871 thanks

Jodi Ellen Malpas 

Moj Muškarac 03

Predaja

Res_t_predaja.jpg

Zamak, mjesto gdje je započela strastvena ljubavna veza Ave O’Shea i Jesseja Warda, puni se gostima. Ovo bi trebao biti najsretniji dan u njihovim životima. I baš kad Ava pomisli da je konačno prodrla ispod njegove zatvorene vanjštine, pojavljuju se nova pitanja i ona počinje sumnjati da je Jesse onakav kakvim se predstavlja.

Ava je prihvatila da nikada neće ukrotiti Jessejevu žestinu, a to i ne želi. Njihova je ljubav moćna, a povezanost koju dijele silovita. On predobro zna kako da je odvede na mjesto najdublje ekstaze... No, hoće li je dovesti i na rub očaja? Vrijeme je da ovaj muškarac stavi karte na stol...

Pdf,epub, azw3, hr

Hidden Content

Edited by nela012, 09 September 2016 - 19:56.

(Musso)

Thanked by 727 Members:

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,092 posts
  • 177691 thanks
  • Locationbalkandownload

Jodi Ellen Malpas 

Moj Muškarac 03

Predaja

Res_t_predaja.jpg

Zamak, mjesto gdje je započela strastvena ljubavna veza Ave O’Shea i Jesseja Warda, puni se gostima. Ovo bi trebao biti najsretniji dan u njihovim životima. I baš kad Ava pomisli da je konačno prodrla ispod njegove zatvorene vanjštine, pojavljuju se nova pitanja i ona počinje sumnjati da je Jesse onakav kakvim se predstavlja.

Ava je prihvatila da nikada neće ukrotiti Jessejevu žestinu, a to i ne želi. Njihova je ljubav moćna, a povezanost koju dijele silovita. On predobro zna kako da je odvede na mjesto najdublje ekstaze... No, hoće li je dovesti i na rub očaja? Vrijeme je da ovaj muškarac stavi karte na stol...

epub, AZW3

Hidden Content

Edited by nela012, 09 September 2016 - 19:57.

Thanked by 230 Members:

Camel

Camel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • 36754 thanks

y9h7l9D.jpg

S mojim muškarcem

Gospodar se vratio!

Džodi Elen Malpas vraća nas nezaboravnoj ljubavi Džesija i Ave, ali iz njegovog ugla – dvanaest godina kasnije.

Bivši Gospodar Konaka puni pedeset i teško podnosi krizu srednjih godina. Ava ga zadirkuje zbog toga, ali ni ona nije srećna zbog protoka vremena i neminovnih promena na telu. Džesi priželjkuje čarobni eliksir mladosti, a Ava dobrog plastičnog hirurga.

Međutim, strahovit udes će ih naterati da zaborave na neminovnost starenja. Očekuje ih najteža borba otkako su se upoznali, očajnička borba pred kojom fizički izgled, stalna nadmudrivanja, pa čak i žestoka seksualna privlačnost postaju nevažni ostaci „života pre nesreće“. Sada, iako upućeni jedno na drugo, gledaju se kao potpuni neznanci. Džesi i Ava moraće da ulože nadljudski napor kako bi sačuvali porodicu i nastavili da žive normalno. Osujećenost, suze i rasprave postaju svakodnevna pojava i čini se da nema ni najmanjeg nagoveštaja svetla u crnoj rupi koja ih je progutala.

Džesi iznova ponavlja sebi da će njihova ljubav pobediti sve ako je dovoljno jaka. Međutim, pitanje je da li ta ljubav i dalje postoji ili je nepovratno nestala u udesu…

PDF sr

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 543 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 207 posts
  • 51438 thanks

S mojim muškarcem

epub, azw3 sr

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 130 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users