Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Predlog

• Please log in to reply
2 replies to this topic

DarkPrime

DarkPrime

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 2 thanks

Prvo da napišem da mi je ovaj forum najbolji ikada. I novi izgled mi se jako sviđa, ali ono što bih ja vratio iz prethodnog izgleda je bolja preglednost topika koji su pregledani od onih koji nisu. Nadam se da me razumete. Sada su samo podebljana slova naslova topika koji još nije pregledan, dok je nekad bilo razlike i u boji kolone. To jeste sitnica, ali je meni bila od koristi.

Pozdrav! Svako dobro i samo nastavite da budete ovako profesionalni. Postoje i oni koji to cene.

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,489 posts
  • 6062 thanks

Vidljivo je ako znaš što gledaš, a gledaš kružić ispred naziva foruma ili tema unutar foruma, ako je on obojan znači da temu nisi gledao ili ima novog sadržaja kojeg nisi pogledao, ako nije obojan sve je po starome, također podforumi su označeni malim simbolom znaka plus, ako je on obojan taj podforum ima novog sadržaja ako nije, nema, pogledaj slike, skužit ćeš o čemu pričam:

ico_db.jpg

ico_bd2.jpg

>>> SeedBox & RDP slots | 350GB (SB) / 400GB (RDP) HDD | 1Gbps | Unmetered | 8€ (SB) / 10€ (RDP) per month <<<

DarkPrime

DarkPrime

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 2 thanks

Nisam ni napisao da se ne vidi, već da bi bila bolja preglednost. Takođe, ne kažem da je to neki veliki propust, već sitnica koja je meni značila. Naravno shvatio sam ja to što si mi objasnio odmah, ali eto, samo sam pokušao dati jedan sitan predlog.

U svakom slučaju, hvala na odgovoru.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users