Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Gabriela Acher - Ako sam tako pametna,zašto se zaljubljujem kao kreten

No replies to this topic

milan2

milan2

Newbie

• Banovan
  • Pip
  • 48 posts
  • 5450 thanks

Gabriela Acher - Ako sam tako pametna,zašto se zaljubljujem kao kreten

delfi_ako_sam_tako_pametna_zasto_se_zalj

Virus romantike nezaustavljivo hara ženskim rodom! Žrtava je oduvek bilo puno a uz svu ravnopravnost i glasni feminizam, bolest kao da sve jače kosi pripadnice lepšeg pola. Glavna junakinja urnebesnim stilom, ne štedeći ni žene ni muškarce, pokazuje kako se postiže orgazam bez prestanka, šta je zavist prema tenisu, zašto Holivud nanosi zlo, šta je to magično dugmence i zašto ono potiče romantična raspoloženja. Na kraju se sve završava u savetovalištu doktorke Kuni-Lingus gde nesrećne romantične duše mogu da se jadaju jedna drugoj do mile volje ...

epub avada

pDF,epub,

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 81 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users