Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Claudia Carroll - Podseti me zašto mi je uopšte potreban frajer

No replies to this topic

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 166745 thanks

Claudia Carroll - Podseti me zašto mi je uopšte potreban frajer

Remind Me Again Why I Need A Man

podseti_me_zasto_mi_je_uopste_potreban_f

Sve što je Amelija Lokvud ikada želela još otkako je bila mala devojčica, bilo je da se uda. Prsten iz Tifanija, venčanica Vere Vang... i sve te stvari. Više je ništa ne može utešiti, ni glamurozna televizijska karijera, ni prelep stan niti predivni prijatelji, jer prešla je tridesetu a i dalje je neudata. 

Kada Amelija čuje za kurs koji joj obećava da će svoje sudbonosno da izgovoriti pre isteka godine, ona požuri da se upiše. Ali Amelija nije svesna da će od predavača dobiti zadatak da poseti sve svoje bivše ljubavi, ne bi li shvatila u čemu je grešila. Odlučno grabeći prema svom krajnjem cilju, Amelija pronalazi sve momke sa kojima se zabavljala od svoje šesnaeste godine, a rezultati su iznenađujući!

„Fantastična priča. Smešno do suza.“ 

BELLA 

PDF,epub,azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 133 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users