Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kendall Ryan

11 replies to this topic

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 166797 thanks

Kendall Ryan - Prljave divne laži

d0RlHkn.jpg

Sophie Evans našla se stjerana u kut. Život njezine sestre bio je na kocki i morala se izboriti za nju, čak i ako je to značilo da će prodati svoje djevičanstvo onome koji najviše ponudi u ekskluzivnom erotskom klubu. Kad ju je Colton Drake odveo svojoj kući, ubrzo je shvatila da kod tog prekrasnog muškarca ništa nije kakvim se čini. Pred nju će postaviti izazove kakve nikad nije očekivala, i natjerat će je da poželi stvari koje nije mogla ni predvidjeti.

PDF,epub,azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 914 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 166797 thanks

Kendall Ryan - Prljava divna ljubav

25965482.jpg

Kad je Colton Drake platio milijun dolara za nevinost Sophie Evans, zadnje što je očekivao bilo je da se žestoko zaljubi u nju, a da bi je onda gledao dok ga napušta. Ali kad Sophie saznaje da joj je Colton lagao, trebat će mu više od novaca da je dobije nazad. Colton neće odustati. Ona mu pripada – samo još nije toga svjesna. Hoće li je uspjeti nagovoriti da mu se vrati, ili je već prekasno? Izrazito senzualna i emotivna, Prljava divna ljubav provokativan je zaključak knjige Prljave divne laži.

PDF,epub,azw3
Hidden Content

Thanked by 853 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 166797 thanks

Kendall Ryan - Prljava divna požuda

cover.jpg

Pace Drake voli seks. Zna gdje ga dobiti, što reći i što učiniti, i nije se ispričavao radi zadovoljavanja svojih potreba. No kad je upoznao samohranu majku Kylie Sloan, ona ga je očarala i on je počeo preispitivati svoje uobičajeno ponašanje. Naime, kad ševiš ženu u zahodu noćnog kluba nema nikakve potjere, nema misterija. Zbog Kyliene dubine i odlučnosti, pijane veze koje su mu ispunjavale vikende počele su djelovati prazno i plitko. Ona je čista suprotnost očajnim, potrebitim ženama na koje je bio navikao. Njoj ne treba nitko, a zbog toga se on još više želio pobrinuti za nju. Kylie je izgubila povjerenje u muškarce. Posljednji muškarac s kojim je bila odigrao je ping-pong s njezinom maternicom i ostavio je s djetetom na sisi. Sad je njezin mali sin jedini muškarac za kojeg ima vremena, iako joj seks i intimnost nedostaju više no što bi željela priznati. Otvoriti srce prema mladiću koji je najpoznatiji po seksu na brzaka i opuštenom životnom stilu vjerojatno je najgora ideja koju je ikad imala. No, Pace joj je želio dokazati da dobri muškarci još uvijek postoje, a zbog slatkog načina na koji se bavio njezinim sinom poželjela je provjeriti njegovu tvrdnju… no, može li stvarno povjerovati da su njegovi dani neobavezne zabave prošli?

PDF,epub,azw3

Hidden Content

Thanked by 952 Members:

Zandy

Zandy

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,246 posts
  • 74930 thanks

Probaj me

dab751fd2967586589942a8c8f5bb645--ryan-o

Kendall Ryan u knjizi ‘Probaj me’ spojila je konzervativnu djevojku i manekena koji započinju zabranjenu aferu. Okrutna šefica želi stati na kraj njihovoj ljubavi. Emmy Clarke potpuno je izgubljena u njujorškom svijetu mode, a kad dobije posao asistentice u modnoj agenciji čini joj se kao savršena mješavina posla i zadovoljstva. Šefica joj je okrutna i zloglasna Fiona Stone, kod koje često u posjet dolazi muški model Ben Shaw. On je predivan, visoko plaćen i mnogo putuje. Također, ima više problema nego Vogue izdanja. Emmy je uz Bena na njegovim snimanjima, ali odbija postati njegova požudnna obožavateljica, a takav stav Benu je jako privlačan. Putujući po svijetu njihovo koketiranje pretvorit će se u zabranjenu aferu, no kada Ben otkrije svoju izopačenu prošlost, a ogorčena Fiona sazna za njihovu vezu, njihove karijere i srca naći će se u opasnosti...

PDF

Hidden Content

Thanked by 1084 Members:

Zandy

Zandy

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,246 posts
  • 74930 thanks

Zgrabi me

zgrabi_me.jpg

Emmy Clarke ne odustaje. Očvrsnuta svojim iskustvom u radu za Fionu Stone, modnu agenticu teške kategorije, Emmy je znatno napredovala od svojih korijena country djevojke, prigrlivši svoj ubrzan i nepredvidiv život u New Yorku. Iako su s tim životom došle i brojne komplikacije. Prije svega, tu je misterij Fionine trudnoće, koji možda uključuje, a možda i ne, Emmynog dečka, poznatog modela Bena Shawa. Emmy je oduvijek znala da Ben nosi prtljagu s kojom se ona možda neće moći nositi – i to ne prtljagu vrste Louis Vuitton. Ipak, Ben je jedini muškarac koji je volio Emmy zbog nje same, a ona ne želi ništa više nego učiniti isto i za njega, čak i ako to znači zaboraviti njegovu prošlost i prijeći preko njihovih značajno različitih životnih stilova.

No kada šokantna tajna iz Benove prošlosti izađe na vidjelo, uništivši sav njihov napredak, Emmy mora odlučiti je li njihova veza vrijedna borbe, ili je vrijeme da zanemari njihovu strast i da ga zaboravi.

PDF

sken i obrada [email protected]

Hidden Content

Thanked by 1104 Members:

Zandy

Zandy

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,246 posts
  • 74930 thanks

Kendall Ryan

Prljavo predivno zauvjek

Kendall-_Ryan-_Prljavo-predivno-zauvjek.

Collins Drake ima nadzor nad svim aspektima svog života.

Od svog poslovanja, odnosa, do toga da zadovolji svoje fizičke potrebe ... sve se to događa pod njegovom komandom. Kada se ona pojavi na njegovim vratima podsjeća ga na obećanje koje su jedno drugom dali kada su imali samo deset godina. Obećanje koje ne bi trebalo da sruši čitav njegov svijet. Ipak...

PDF

Hidden Content

Thanked by 1247 Members:

Zandy

Zandy

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,246 posts
  • 74930 thanks

Kendall Ryan

UZMI ILI OSTAVI...

uzmi-ili-ostavi.jpg

Upoznali ste Bena Shawa. Sada upoznajte Braydona Kincaida, lakomislenog modela

kojemu je malo nedostajalo da zasjeni naše protagoniste u knjizi Probaj me,

najprodavanije autorice prema New York Timesu Kendall Ryan.

sken i obrada 

Naš svet knjiga

PDF

Hidden Content

epub, azw3

Hidden Content

Pdf, epub, azw3

Hidden Content

Thanked by 1378 Members:

[email protected]@

[email protected]@

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 147 posts
  • 8069 thanks

prljava_divna_vjecnost.jpg

Prljava divna vječnost

Collins Drake ima kontrolu nad svim dijelovima svoga života. Od posla, veza do zadovoljavanja svake tjelesne potrebe – sve se događa po njegovoj zapovijedi. Stoga, kad mu se na kućnome pragu pojavi žena i podsjeti ga na obećanje koje su jedno drugome dali u djetinjstvu, njegov svijet ne bi se trebao nimalo uzdrmati. Ipak, dogodi se upravo to. Mia Monroe nije samo njegova najbolja prijateljica iz djetinjstva: ona je djevojka s kojom je prvi put spavao i to se više nije ponovilo. Ona je jedina iznimka u Drakeovu savršeno planiranom životu i, komad po komad, počinje trgati njegove pažljivo složene temelje.

PDF

Hidden Content

Thanked by 852 Members:

malena74

malena74

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 461 posts
  • 85092 thanks

Kendall Ryan  - Seksi stranac

30582207_10216657353531830_5942382124995

Autorica bestselera New York Timesa Kendall Ryan donosi vam seksi i uzbudljivu priču o dvoje neprijatelja koji su postali ljubavnici Luke Wilder zna da prelijepa strankinja ne pripada uspavanom gradiću u kojemu on živi. Gradska je cura koja neće ostati nakon što poprave njezin skupi automobil, pa je zbog toga bolje ignorirati snažnu potrebu da ga primijeti. Međutim, čim je otvorila usta i uzvratila mu istom mjerom, poželio je razmijeniti s njom više od uvreda. Charlotte Freemont odmah se svidio bezobrazni stranac s kojim je zaglavila. Šteta što je zgodan i privlačan kao grijeh. Charlotte je u bijegu od svoje prošlosti i ne želi se ni s kim spetljati, čak ni s nekim kome je toliko teško odoljeti poput Lukea. Međutim, kada ju je proveo kroz svoju tvornicu viskija, pojavila se međusobna privlačnost i Luke je odlučio zgrabiti priliku da joj pokaže kako nije uvijek grub i bezobrazan.

Scan i obrada : Nuki - Book as passion

pdf

Hidden Content

Thanked by 1059 Members:

darkerka

darkerka

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 274 posts
  • 38179 thanks

malena74 :flower:

Kendall Ryan  - Seksi stranac

epub, azw3

Hidden Content

Thanked by 279 Members:

darkerka

darkerka

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 274 posts
  • 38179 thanks

[email protected]@ :yes:

Prljava divna vječnost

epub, azw3

Hidden Content

Thanked by 195 Members:

Camel

Camel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • 35387 thanks

lsKcPiG.jpg

Muškarac za jednu noć

Prošle noći doživjela sam možda najveću neugodnost u svom životu. Ja sam bila cura. Znate, jedna od onih pijanih djevojaka koja slavi svoj trideseti rođendan s najboljim prijateljicama, koje su u sretnim brakovima. Što sam više uživala u alkoholu, imala sam veću želju učiniti neku ludost po kojoj ću pamtiti proslavu. Ludost je podrazumijevala i seksi, privlačnog muškarca u poslovnom odijelu koji je stajao uz šank. Svi znamo takve tipove – tamnoput, visok i neodoljivo zgodan. Bila sam uvjerena da sam izvan njegove lige, ali sam već bila dovoljno pripita pa mi se to više nije činilo važnim. Ne, nisam debela, ali na meni se vidi da uživam u prženim krumpirićima i sličnoj hrani. Odveo me kući i uživala sam u najboljem seksu ikada, sve dok nas nije zaustavio piskutav glasić. Postoji li išta gore od toga da te u požudnom seksu prekinu riječi: „Što to radiš mome tatici?“ … barem sam tako pomislila. Upustite se u priču o muškarcu s kojim sam imala divlji seks za jednu noć, a igrom slučaja, pokazalo se da je upravo on moj novi stanodavac.

PDF hr

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 921 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users