Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Brbljivice

46 replies to this topic

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

Suđeni ljubavnici

Serijal Mede - prva knjiga

Može biti samo jedan.... za oboje

U dvanaestom stoljeću, čovjek po imenu Gilleoin imao je sposobnost da se preobrazi u medvjeda. Njegov klan se zvao Matheson, a kad se pario sa ženom koja je imala vilinsku krv, stvorili su tajnu vrstu, no uvijek su postojali šapati...

Pet dugih godina je Isla Matheson bježala od jedinog čovjeka za koju su njezini vilinski preci proricali da će biti njezin, no sada je njezino vrijeme bježanja završilo. Njezin partner se približavao, a kada ju uhvati i odvede svome klanu, više neće moći poreći nijedno od njih. Odlučila se spojiti s njim na sve moguće načine, napravivši to pokrenula je proročanstvo iz dvanaestog stoljeća, ono koje ju je vratilo kroz vrijeme do onog trenutka kada je nastao njihov klan.

U svakome se krije ona primitivna, životinja. Neko je pitom a nekom krv vri poput lave. Da...

Svi smo mi životinje a ja sam jedna od njih. Ja sam zvijer koja se bori za svoju slobodu ali teško odoljevam njegovoj privlačnosti. Bježim i pitanje je kada će me pronaći.

Ona je moja i ništa me neće sprečiti da je zauvjek prisvojim, čak ni prošlost. A ona će odrediti našu sudbinu.

18010798_779436895565129_135794362327760

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Prevod: Robella :flower: 

Naslovnica: Sexy :flower: 

:flower: Obrada : Klub Brbljivica :flower:

Thanked by 348 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

Ljubav jednog anđela

by Brbljivica

Moje djetinstvo nije bilo srećno. Izgubila sam jedinu osobu koja me je voljela ali i dobila drugu koja me zauvjek željela.

Ne, on nije bio stranac za mene. On je bio moj prijatelj, moja snaga i moja ljubav. Ali u životu ima i onih koji su protiv nečije sreće. Odluke koje ne možemo tako lako donjeti a opet ne snositi posljedice.

Moja odluka je konacna.

Želim njega i po cijeni mog uništenje.

18119360_783677545141064_785589770046038

Hidden Content

Drage naše ovo je još jedna knjiga od naše by Brbljivice :flower: i nadamo se da će vam se svideti.

Sliku je našla naša Sexy :flower: , a obrada Klub Brbljivica. :flower: 

:flower: Zvončica, Šefica, Sexy, Alex i Prstić :flower:

Thanked by 386 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

GNEVNI

Serijal Nova Vrsta - 6# knjiga

Istinski sam spoznao bol.

Znao sam kako je kada ti iz dana u dan kidaju djelić tebe, a ti ništa ne možeš protiv toga.

Mržnja je bila jedina stvar koja me držala ali uskoro se izgubila u snazi ljubavi.

Pronašao sam izgubljeni delić sebe i napokon izašao iz tame.

18194199_786571614851657_690768160463556

Hidden Content

Prevod: Djavolak :flower: i Red Moon :flower: 

Naslovnica: Sexy :flower: 

Obrada: Klub Brbljivica :flower: 

:flower: Zvoncica, Alex, Sefica, Sexy i Prstic :flower: 

Djevojke, sta reci osim hvala u ime svih nas koje uzivamo u citanju prica koje nam nesebicno dajete i dijelite sa nama.

Thanked by 373 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

Serijal Nova Vrsta - 7# knjiga

Tigar

Zandy je malo previše popila, i definitivno je na krivom mjestu u krivo vrijeme. Znala je da će umrijeti. Sljedeći put kad je otvorila oči, prekrasno stvorenje ju je držalo u naručju. Bila je u prevelikom iskušenju, njen osobni pali anđeo. Obgrlila ga je nogama oko tijela, odlučna da ga ima. Ali izgleda da je njen anđeo od krvi i mesa, stvarnost ju je udarila u glavu. Zavodi jednog od Nove Vrste.

Tigerov šok se brzo pretvorio u intenzivnu strast kad ga je ljudska ženka poljubila, unatoč činjenici što mu je pokušavala skinuti odjeću dok je bio na dužnosti. Jedno mu je bilo jasno, nikad se neće pariti. Što je bilo jako teško, s obzirom da ni on ni Zandy nisu mogli skinuti ruke jedno s drugoga. Okus i osjećaj njegove ljudske ženke izazivali su kod Tigera poriv da traži još.

Naša brbljivica Irya prevela je ovaj najtraženiji deo i hvala joj do Homelanda i nazad.

18519558_796996450475840_520106752287287

Prstić polaze pravo na tigrića, zato djevojke ni ne pomisljajte... :) 

Klub Brbljivica

Hvala vam djevojke

Hidden Content

Thanked by 391 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

T A M A 

druga knjiga serijala Laž

Iris i njen predivni Princ na bijelom konju, Ryan, su sada vjenčani.

Ali problemi sa kojima se njih dvoje suočavaju,

su mnogo komplikovaniji i mračniji.

Iris otkriva da biti udata za čovjeka sa tako tamnom prošlošću

nastavlja da prijeti njenoj sadašnjosti

i njihovoj budućnosti kao paru.

Ali problemi iz prošlosti se ne mogu uporediti

sa razarajućim problemima u sadašnjosti.

Tragičan sljed događaja vodi do mogućeg

kraja bajke.

19146219_811244845717667_286533307396303

Hidden Content

Prevod: Nelly

Slicica: Sexy

Obrada Klub Brbljivica: ŠEFICA, ALEX, SEXY, ZVONČICA I PRSTIĆ

:flower: Hvala djevojke :flower: 

Thanked by 248 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

Ukradena sećanja 

druga knjiga serijala "Mede"

Blizu drvene kuće Klana Matheson, Škotska, 1210, nakon četiri dana.

Arabelina koža je gorila kao vatra zadržavana duboko unutar njenog tijela, i bjesnila za ponovnim oslobađanjem, četvrti dan za redom. Sa svojom sestrom blizankom žurila je šumskim putem blizu dvorca i pojavila se ispred jezerca okruženog visokim borovim stablima. Mjesečina je sijala kroz gusto lišće povrh glave i osvjetlila sjanu, mračnu površinu jezera. - Hvala ti što si pošla sa mnom Julia, - uzdahnula je u žurbi.

- Kad god me budeš trebala, uvijek ću biti tu.

- Trebam ovo, da se večeras potpuno zagnjurim. Moja vrućina bukti previše intezivno da samo potopim ruke. - Okrenula se i sestri pokazala leđa. - Budi pažljiva dok mi odvezuješ haljinu.

- Naravno. - Julia je stala iza nje i popuštala vezice. - Oh, tako si jako, jako vruća. Zašto se to sada događa?

- Voljela bih da znam, isto tako i zašto moja duša pati kao da sam izgubila nekog važnog.

Pokušala je brisanjem sećanja da ga odgurne od sebe radi njegove bezbednosti, ali njegova ljubav je toliko čista i jaka.

Da li će ona uspeti u svom naumu i da li će njegova ljubav uspeti da povrati sećanje na nezaboravnu noć u pećini moraćete otkriti same.

19958977_827105490798269_624706305878558

Hidden Content

Prevod: [email protected]@

Sličicu pronašla: Sexy

Obrada: Klub Brbljivica

:flower:  :flower:  :flower:

Thanked by 216 Members:

bibi

bibi

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,071 posts
  • 17079 thanks
  • LocationBD Caffe

Mračni

Serijal Nova Vrsta - 8#

Dr. Allison Baker je bila opsjednuta da iz kome spasi mužjaka Nove Vrste.

Probala je sve i ostala joj je još samo jedna opcija. Alli će prekršiti sva pravila i staviti život u opasnost pokušavajući da probudi 880, koristeći se samo svojim ženskim mirisom i dodirom.

Samo ga mora kidnapovati i upuzati u njegov krevet da bi uspjelo.

880 se probudio u drugačijem svijetu s malom ženkom koja je spavala pored njega, koja ga je milovala i omotavala svoje slatko tijelo oko njega i zadirkivala mu čula.

Ležao je mirno, tiho, slušao i procjenjivao svaki izazivajući dodir, i borio se reakcijom svoga tijela.

Mržnja mu buknu kad je shvatio da je ljudska, ali Mercile mu je ukrao sve tako da je odlučio da je fer uzeti ženku u zamjenu.

Ali stvari će se brzo promijeniti, a on je želi u njegovom krevetu i na njegovoj strani.

880 je izabrao novo ime - Obsidian - oličenje tame i opasnosti. Boriće se sa svima da zadrži Alli. Niko mu neće stajati na putu.

20798995_843763142465837_452156928486557

Hidden Content

Prevod: Becca

Slicica: Sexy

Obrada:Prstic

:flower:  Klub Brbljivica :flower: 

Postavljen je novi link jer su Brbljivice zaboravile dodati kraj , tako da je sada prica kompletna.

Edited by bibi, 14 August 2017 - 02:49.

Thanked by 411 Members:

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

tanja80