Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Papijeva Ekipa / Tri Policajca (2015)

• Please log in to reply
11 replies to this topic

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,640 posts
  • 125300 thanks
  • Locationscrls

Papijeva Ekipa / Tri Policajca (2015)

tzuO0Y4.jpg

Papijeva ekipa je zamisljena kao televizijska serija, ali je za sada snimljena samo jedna epizoda koja je pustena kao celovecernji film.

“Papijeva ekipa” je srpski rimejk španskog “Pakovog sveta” je policijska komedija u kojoj glavne uloge igraju Gordan Kičić, Nenad Jezdić, Nebojša Ilić, Dubravka Mijatović i Seka Sablić. Režija je poverena Miloradu Milinkoviću, a adaptacija scenarija Srđanu Dragojeviću, dok iza čitavog projekta stoji “Emoušn”.

Velicina: 701 MB
Trajanje: 01:07:27, avg.bitrate: 1454 kb/s
Audio: mp3, 48000 Hz, stereo, 128 kb/s
Video: mpeg4, yuv420p, 720x404, 25.00 fps®

baXyQRE.jpg

Download

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 37 Members:
klaja1958 , vokman , dusko1808 , emirz , TheAlex50 , okirok , waikato , amiga500emulator1 , Kalidora , kasap , KOMIŽA , vukan84 , mesele , cicvara1978 , pikans , TIPEE , draguljce86 , pedjica77 , hajdukjovance , Nenad007 , borca , dakle , shvabaBG , daniela1980 , zekacv , vlam , marinkovic993 , nidzaza89 , urgusuz , Dacope , simpi1911 , sdragan2 , djigorm , 3OPAH , nikolabns , Stress , liquid

MaliGrizeBeton

MaliGrizeBeton

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2,524 posts
  • 3925 thanks

Tri Policajca (2015)

tzuO0Y4.jpg

tri-policajca-2015-xvid-.jpg

[info]
Papijeva ekipa je zamisljena kao televizijska serija, ali je za sada snimljena samo jedna epizoda koja je pustena kao celovecernji film.

“Papijeva ekipa” je srpski rimejk španskog “Pakovog sveta” je policijska komedija u kojoj glavne uloge igraju Gordan Kičić, Nenad Jezdić, Nebojša Ilić, Dubravka Mijatović i Seka Sablić. Režija je poverena Miloradu Milinkoviću, a adaptacija scenarija Srđanu Dragojeviću, dok iza čitavog projekta stoji “Emoušn”.

[download]

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 15 Members:
klaja1958 , mkneze , vokman , prtibg , TheAlex50 , waikato , KOMIŽA , TIPEE , Nenad007 , shvabaBG , zekacv , vlam , nidzaza89 , vavilon , liquid

pukovnik23

pukovnik23

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 3 thanks

Ljudi, stavite ovo na lfichier ili filesflash, nece da skine. Uvek download failed nakon 50% skidanja.

Thanked by 1 Member:
KOMIŽA

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4029 thanks
  • Locationn00bia

@ pukovnik23: UPTOBOX je bolji od navedenih, sada sam probao link iz prvog posta, download ide maximalnom brzinom. Po mom iskustvu, najbolji su MEGA i ZippyShare, odmah uz njih je Uptobox.

n00b is the masster!

Thanked by 1 Member:
KOMIŽA

Magicni Vetar

Magicni Vetar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 245 posts
  • 5397 thanks
Ubacite u mipony ili JD i nema problema. A ne znam zasto se izbegava uz naravno megu, najdugovecniji trenutno hoster, Mediafire pogotovo sto vise nema ogranicenja na 200mb. Jeste da sada ima samo 10GB (ko ima od pre naloge ima 50) ali ne brise fajlove i free je vec godinama. Ja sam iz sveta stripa i imam fajlove iz 2011 na nalogu. I kombinujem sa megom, zippy i koliko vidim ovde slabo koriscenim a sjajnim solidfiles koji takodje ne brise fajlove koji nisu aktivni. Ja sam se bas smorio sa brdo off linkova kada sam hteo skinuti neke serije a da su postavljene malo vise od godine. Gde god da sam usao svi su linkovi bili off. Pa nisam hteo ni da prijavljujem sto se ne bi desilo sa megom ili sa MF. Jednostavno uploadujes i miran si. Pozdrav svima na BD-u. Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока

Thanked by 1 Member:
KOMIŽA

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,640 posts
  • 125300 thanks
  • Locationscrls

Imamo izuzetno ruzno iskustvo sa mediafire, tipa brisanje naloga sa terabajtima podataka. Poceo sam na megu, mozda krenem i 1 fichier. Uz uptobox, clicknupload i par standardnih mislim da je ok za free korisnike.

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 1 Member:
KOMIŽA

Magicni Vetar

Magicni Vetar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 245 posts
  • 5397 thanks

Niste jedini koji ste imali problema, ali kako smo mi iz sveta stripa to resili... prosto... Zagor Veseli Cetvrtak broj 55... ZaVCe55uuu i zapakujemo...  Jer uglavnom brisu se nalozi zbog prijava to je jasno. I kada onaj koji treba vidi Conan, odmah brise, kada se lepo to upakuje, nema problema... Ja imam 10 naloga sa 50GB znaci negde 400GB na MF i nisam imao problema jer su mi svi stripovi zamaskirani rarom i skracenicom... ;)

Thanked by 1 Member:
KOMIŽA

Magicni Vetar

Magicni Vetar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 245 posts
  • 5397 thanks

Zaboravih, nije ti resenje 1 ficher, brdo politikinih zabavnika smo imali na njemu(covek koji je skenirao i obradjivao je postavljao na njega) i svi su vecinom sada off.... Pozz

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,640 posts
  • 125300 thanks
  • Locationscrls

Ne znam, pokusavam da kombinujem sto vise, prvo me megaupload i rapidshare naucili pameti, a onda i putlocker dokusurio. Naucio sam skolu, sad sto vise i sto razlicitije.

Magicni Vetar

Magicni Vetar

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 245 posts
  • 5397 thanks

Verujem, sve nas je megaupload naucio pameti, sa tom razlikom, sto smo mi uvek gledali da uz rapid bude mirora... Razumem i da je tebi teze jer su ipak sve ovo veliki fajlovi, i brzo ode akaunt, pa gledas da nadjes sto vise resenja....

A jesi probao 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Imas 1TB podataka, mislim da ima ogranicenje da mozes imati 1000 fajlova, ali takodje cuva fajlove besprekorno. Sada sam bas pogledao zbog tebe, najstariji fajl mi je 2 i po godine. Probaj, pa nek ti bude jedan od backupa.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • 17,640 posts
  • 125300 thanks
  • Locationscrls

Videcu, hvala na savetu.

R4Z0N

R4Z0N

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Odlicno :D

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users