Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Adel Geras

No replies to this topic

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 208 posts
  • 24120 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Adel Geras - Troja

troja-adel_geras_v.jpg

„Neverovatnu povest o Trojanskom ratu treba uvek ponovo ispričati svakom novom naraštaju. Ovaj prikaz je snažan, upečatljiv i saosećajan, i ne sećam se da sam skoro pročitao bolji.“

Filip Pulman

„Izvanredno... U ovom romanu ispripovedana je jedna od najvećih svetskih priča, sagledana očima dve mlade sestre Trojanke. Gerasova je udahnula život poznatim likovima i događajima dajući im nov, lični pečat.“

The Daily Telegraph

„Briljantno zamišljena priča koja mitologiju prikazuje na duhovit, savremen i dinamičan način. Ne treba je propustiti.“

Sunday Times

„Knjiga se završava verom u novi početak, kako zarobljenih Trojanaca tako i onih koji ostaju u razrušenom gradu. Ova potvrda snage i kreativnosti ljudskog duha uliva ovoj priči spokojnu, samosvojnu snagu koja će zadiviti čitaoca.“

Books for Keeps

Ne znam čiji je sken, hvala, moja obrada i ispravke.

Jezik srpski, pdf+epub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 110 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users