Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Dodati tag za ubacivanje linkova?

• Please log in to reply
2 replies to this topic

n00b masster

n00b masster

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 321 posts
  • 4005 thanks
  • Locationn00bia

Kada se postavlja neki download link, on se mora uokviriti CODE i HIDE tagovima.

Predlažem da se doda novi specijalni tag za download linkove (sad bi automatski ubacivao CODE i HIDE), koji bi po potrebi lako mogao da se izmeni, ako se odluči da download linkovi budu drugačije formatirani.

Mislim da bi to bio mali posao, a da bi kasnije moglo biti vrlo korisno.

n00b is the masster!

verdant

verdant

Newbie

• Members
  • Pip
  • 12 posts
  • 0 thanks

Zar nije dovoljno samo da se klikne TB(hide content)?

sori nov sam pa da znam kako da sakrivam linkove

volter

volter

Silver Member

• Administrator
  • 4,140 posts
  • 47277 thanks
  • Locationnisam ja odavde

ovdje možeš pogledati kako postavljati linkove

Please Login or Register to see this Hidden Content

@adyministrator - nemam pojma koliko to znaći posla, ali vjeruj da nam Parny stalno nešto sređuje i ispravlja....   možda sad nakon tvog predloga pogleda i taj problemčić ;)     a dok toga nema možeš negdje pri ruci imati neku belešku sa pripremljenom kodom pa kad postavljaš samo cepaš copy/paste   

a056.GIF16_bd_Untitled-1.png

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users