Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Mitch Cullin - Gospodin Holms: Nerešena misterija

Mič Kalin Gospodin Holms Sherlock Holmes krimić triler Mr. Holmes

No replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,367 posts
  • 60407 thanks
  • LocationOut there

zaforum.jpg

Mitch Cullin - Gospodin Holms: Nerešena misterija

"Zašto je došla ovamo? Zašto je došla k vama?“
Mračni oblak pokrio je sunce. Bacio je dugu senku po vrtu.
„Zbog nade, pretpostavljam“, reče Holms. „Bije me glas da pronalazim odgovore u najtežim trenucima.“

Godina je 1947. Šerlok Holms ima 93 godine i živi povučeno na svom imanju u Saseksu. Tu uživa u miru, bavi se pčelama, piše dnevnik i povremeno se priseti uzbudljivih vremena i nebrojenih misterija koje je uspešno odgonetnuo. Ali jedan dug iz prošlosti nateraće slavnog detektiva da još jednom okuša svoj blistavi um. Zagonetka koja se nalazi pred njim predstavlja krunu čitavog njegovog istraživačkog rada, ali i mnogo više od nerešenog slučaja – njeno razrešenje doneće odgovore na mnoga pitanja koja muče i samog Šerloka: pitanja o ljubavi, životu i najvećoj misteriji od svih, vezi između ljudi.

„Dirljivo i neponovljivo.“ – LA Times Book Review

„Fascinantan portret slavnog detektiva.“ – Independent

Scan i obrada:hat-tip-smiley-emoticon.gif

Jezik: Srpski, latinica - sa hifenacijom

Formati: epub/azw3/pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 93 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: Mič Kalin, Gospodin Holms, Sherlock Holmes, krimić, triler, Mr. Holmes

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users