Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Patrick Lee - Sam Dryden serijal

patrik li li patrik begunac triler krimi

3 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 62636 thanks
  • LocationOut there

begunac.jpg

Patrik Li - Begunac

Sam Dryden 1 srp.

Sem Drajden vodi miran i povučen život u priobalnom gradiću u Kaliforniji. Pet godina ranije izgubio je ženu i ćerku i u noćima ispunjenim avetima iz prošlosti zaborav i spas traži u trčanju uz obalu. U jednoj od takvih noći, Drajden naleće na bosonogu devojčicu. Zbunjena i prestravljena, jedino što ume da mu kaže jeste da se zove Rejčel i da je proganjaju naoružani ljudi, koji su je nedeljama – možda i mesecima – držali zatočenu. Ali Drajden ubrzo otkriva da jedanaestogodišnja Rejčel ima izuzetne sposobnosti koje ozbiljno mogu da ugroze njene progonitelje.

Sam protiv svih, Drajden će morati da nadmudri i zaustavi izuzetno pripremljene i opremljene pripadnike paravojnih jedinica. Ali kakvi su njegovi izgledi protiv ljudi kojima je država stavila na raspolaganje doslovno svu tehnologiju kojom raspolaže i na Zemlji i u svemiru? Ipak, Sem Drajden nije prosečan anoniman građanin koji se sažalio na nezaštićeno dete. Sem Drajden je čovek koga bismo svi voleli za komšiju: bivši rendžer, specijalac i pripadnik Delta odreda, Drajden je uvek za korak ispred u odnosu na progonitelje. Naravno, sve bi bilo daleko lakše kad bi se Rejčel setila šta se krije iza njenog sukoba s progoniteljima.

Jezik: Srpski

Scan i obrada: Balkandownload ebook team

Formati: epub, azw3, pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 220 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,782 posts
  • 147233 thanks

yECfECQ.jpg

Patrick Lee - Trkač

Sam Dryden 1 hrv.

Kada se umirovljeni pripadnik specijalnih postrojba američke vojske, Sam Dryden, mučen nesanicom odluči na noćno trčanje, ni ne sluti da će mu ta noć zauvijek promijeniti život. Na obalnoj šetnici na njega nalijeće potpuno prestravljena nepoznata djevojčica bježeći pred do zuba naoružanim progoniteljima. Sam, koji je pet godina bio pripadnik elitnog tima za supertajne operacije, instinktivno pokušava spasiti djevojčicu koja se ne sjeća svoje prošlosti ni razloga zašto je ti ljudi pokušavaju ubiti. Dok ih bijeg odvodi preko cijele države, Rachel se polako prisjeća zlokobnog tajnog vladinog projekta. Uvježbana da može čitati misli i zahvaljujući svojim drugim skrivenim vještinama, Rachel je zapravo smrtonosno oružje koje je nemoguće kontrolirati…

„Patrick Lee je ogroman talent, a Trkač je njegova dosad najbolja knjiga – krajnje je uvjerljiva i vrhunski osmišljena, potpuno vas zaokuplja i ostavlja bez daha.“ – Lee Child

Leeovo precizno poznavanje tehnologije i medicine podsjeća nas na najbolja djela Toma Clancyja i Robina Cooka, a njegov uvjerljivi glavni junak u sebi nosi vibracije Jacka Reachera. Još uvijek u tuzi zbog smrti žene i djeteta, Sam čak i usred bitke zrači suosjećanjem. Njegova sve jača privrženost prema Rachel daje dodatni smisao adrenalina punom zapletu koji preklinje za pisanjem nastavka.“ – Janet Reid, Publishers Weekly

pdf, epub by Mmelita

Hidden Content

Thanked by 255 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 62636 thanks
  • LocationOut there

signal_vv.jpg

Patrick Lee - Signal

Sam Dryden 2

Dok u radu pokušava da nađe zaborav, Sem Drajden, bivši specijalac i pripadnik Delta odreda i ne pomišlja da je pred njim još jedna besana, sudbonosna noć; iznenadan poziv od nekadašnje koleginice, Kler Danam, mahnita vožnja kroz sablasnu pustinju Mohave i tragično otkriće na skrajnutoj pustopoljini neočekivano će ga pretvoriti u ranjiv plen. Ali Drajden nije navikao da ga love. Zato će Kler morati da mu objasni šta se krije iza njenog poziva, kako je saznala za otete devojčice u napuštenoj prikolici u pustinji i zašto su njih dvoje morali da pobegnu pre dolaska policije na mesto zločina. Ipak, Drajden nije očekivao da će objašnjenje biti strašnije od pakla i zagonetnije od nastanka sveta. Njegovoj prijateljici u ruke je dospela sprava koja ima moć da promeni tok događaja, da utiče na budućnosti; a neumoljiv Treći Njutnov zakon potvrđuje da svaka akcija izaziva reakciju. Dok Drajden pokušava da raskrinka grupu moćnika rešenih da pomoću sprave promene svet, za petama mu je nepokolebljiva istražiteljka FBI-ja Marni Kalvert.

„Patrik Li svrstava se među najbolje autore akcionih trilera [...] njegove knjige raspaljuju maštu čitalaca širom sveta.“ Kirkus rivju

„Patrik Li je izuzetno darovit pisac, a njegovi zapleti su napeti, vispreni i potpuno uverljivi.“ Li Čajld

Scan i obrada: BD Team

Formati: PDF (epub i azw3 post ispod)

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Thanked by 257 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,370 posts
  • 62636 thanks
  • LocationOut there

Patrick Lee - Signal

Scan i obrada: BD Team

Formati: epub i azw3

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 164 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: patrik li, li, patrik, begunac, triler, krimi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users