Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Jussi Adler-Olsen

1 reply to this topic

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 156497 thanks

Jussi Adler-Olsen - Kuća ABECEDE

112a.jpg

James i Bryan izbace dvojicu umirućih pacijenata s vlaka i zauzmu njihove postelje u nadi da će kasnije dobiti priliku za bijeg. Dvojica pilota RAF-a tako završe u Kući abecede, bolnici za mentalno oboljele koja se nalazi u samom srcu Njemačke, daleko iza ratnih linija, u Freiburgu. Njihov je jedini spas glumiti da su i sami ludi. No, koliko dugo mogu izdržati terapije elektrošokovima, konzumiranje tableta za smirenje, fizičko maltretiranje bolničkog osoblja i sigurnosnih službenika SS-a u neprestanom lovu na simulante, a da i sami ne izgube razum? I jesu li James i Bryan jedini koji se pretvaraju?

„Fantastičan samostalni triler Jussija Adler-Olsena i ujedno njegov prvijenac donosi nam sudbine dvojice britanskih pilota što duboko obuzimaju čitatelja. Prava je rijetkost u jednom trileru naići na tako zanimljive likove kao što su to piloti Bryan i James.“

„Kuća abecede Jussija Adlera-Olsena uzbudljiva je kombinacija ratnoga romana i psihološkoga trilera, nimalo manje uzbudljiv od njegova međunarodno poznata serijala o Sektoru Q.“

„Najbolji film koji sam ikada pročitao.“ – Just Betzer, filmski producent

"Nova zvijezda skandinavskih krimića" The Times

"Vrlo napeto" Sunday Express

"Uzbudljivo drugačije" The Times

Sken Mmelita :clapping: :drink: :drink: :drink:

PDF,epub,azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 465 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Sponsor
  • PipPipPipPip
  • 1,357 posts
  • 58142 thanks
  • LocationOut there

Od Jussi Adler Olsena je stigao pravi novogodišnji poklon u vidu male novogodišnje priče. 

Tako to rade pravi Deda Mrazevi 

format: azw3, epub

Jezik: srpski

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Srećan Božić i Nova godina!!! :wub:

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 101 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users