Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Molba za sve clanove

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Mistique

Mistique

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 556 posts
  • 13 thanks
  • LocationZa povrat računa kontaktiraj nadležne !

Molim sve clanove ovog foruma da iskopiraju moj potpis (copy/paste) i da ga koriste kao svoj potpis. Molim vas da to ucinite.

Hvala najlepsa unapred!!!!

Za povrat računa kontaktiraj nadležne !

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 925 posts
  • 392 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

kakva sam ti ja vlasnica kad nemam ni neogranicen pm storage  :P  nesto ne mogu prijeci preko toga  :giggle:

nece smetati ako prilagodim boju prema vesu koji koristim? :rofl:  

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

Uploader

Uploader

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,428 posts
  • 10521 thanks

@admynistrator

U svakom corbi moras da budes mirodjija , top je stvarno cudo jedno , tebi apsolutno sve smeta .

NEvidjeno

Ti si izgleda pravi kontras

Nyks

Nyks

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 925 posts
  • 392 thanks
  • LocationThe land of ice and snow

Valjda treba "Ja sam vlasnik foruma BalkanDownload!" :)

Bar na srpskom meni "Ja sam BalkanDownload - FORUM VLASNIK" zvuči čudno. Možda je OK na hrvatskom, to nisam siguran.

e sad stvarno ja ne mogu vise da presutim taman dobila i upozorenje..

voljela bi da te poznajem u stvarnom zivotu mozda bi nesto od tebe i "naucila".. i ja moram gotovo na svaki post da progovorim al ti.. ti bas moras da provociras i nerviras..  zar je to bitno pogotovo tebi kojem to i nije potpis ?! sa obzirom da smo mi neki vec duze vrijeme vani vjeruj mi da tako napisano zvuci sasvim ok..

daj covjece malo postovanja pa taman i da je na pogresnom spanskom napisano.. izadi vani prosetaj, odspavaj, nasmjesi se nekom prolazniku ili nesto slicno   

Strength isn't about how much you can handle before you break, it´s about how much you can handle after you break!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users