Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Srđan Škoro - Vučić i cenzura

No replies to this topic

Eddie the Head

Eddie the Head

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 215 posts
  • 28903 thanks

Srđan Škoro - Vučić i cenzura

srdjan_skoro_vucic_i_cenzura.jpg

Pomoćnik odgovornog urednika dnevnog lista „Sport“ i član UNS-a Srđan Škoro objavio je knjigu „Vučić i cenzura“.

Knjiga predstavlja zbirku tekstova sa bloga Srđana Škora

Please Login or Register to see this Hidden Content

o onome što je prolazio nakon gostovanja u jutarnjem programu RTS-a u aprilu 2014. godine, nakon čega je sa mesta šefa deska u „Večernjim novostima“ premešten na mesto pomoćnika odgovornog urednika dnevnog lista „Sport“.
„Moji tekstovi i ova knjiga su najbolji odgovor onima koji su hteli da me izbrišu. Odgovor za sve. Za svu patnju, brojne neprospavane noći, svakodnevnu zebnju kako opstati, a opet biti svoj. Postao sam bloger silom prilika, uprkos svemu. Blog je tako postao moja oaza, mesto sa kojeg jedino mogu da komuniciram sa javnošću. Moja mala sloboda u kavezu prepunom cenzure“, navodi Škoro u svojoj knjizi.

EPUB, AZW3, PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 271 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users